Środa, 27 listopada 2019 18:59

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Misia Uszatka

Święto Pluszowego Misia stało się okazją do uroczystego przyjęcia do grona przedszkola, najmłodszych, 3- letnich dzieci. W uroczystości wzięli udział pani wicedyrektor Barbara Olewińska, sekretarz UMIG Wolbrom pan Waldemar Kolanko oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych przygotowanych przez dzieci z grupy ,,Biedronki” oraz ,, Motylki”. Dzieci zaprezentowały przedstawienie pt ,, Miś i trzy lalki”, którego głównym bohaterem był chory Miś.

Środa, 27 listopada 2019 18:38

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W OLKUSZU

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. wpłaty podatków PIT, CIT, VAT należy dokonywać wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego). Indywidualny numer rachunku podatkowego można wygenerować na stronie internetowej www.podatki.gov.pl lub w siedzibie dowolnego urzędu skarbowego.

Wtorek, 26 listopada 2019 13:41

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze Sp. z o.o. w Wolbromiu zatrudnią !

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowiska: • Elektryk • Ślusarz • Spawacz • Kowal • Operator maszyn do obróbki skrawaniem. Zatrudnimy również pracowników niewykwalifikowanych do przyuczenia w zawodzie kowala.

Wtorek, 26 listopada 2019 13:39

Gmina Wolbrom realizuje projekt pn. "Rozwój opieki nad dziećmi do lat 3 na terenie Gminy Wolbrom".

Celem głównym projektu jest zwiększenie poziomu zatrudnienia 16 osób, które pełnią funkcje opiekuńcze nad dziećmi w wieku do lat 3 i chcą powrócić lub wejść na rynek pracy oraz utrzymać zatrudnienie poprzez utworzenie i bieżące funkcjonowanie 16 miejsc w Klubie Dziecięcym w Gminie Wolbrom.

Wtorek, 26 listopada 2019 12:17

Nabór wniosków na tzw. ”Małe przetwórstwo”

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór wniosków, które składać mogą osoby zajmujące się lub chcące podjąć działalność w ramach rolniczego handlu detalicznego (RHD).