Sierpień 2019

Sobota, 31 sierpnia 2019 12:05

DNI WOLBROMIA - I Zawody Pływackie o Maskotkę Burmistrza

W piątek 30 sierpnia na zmodernizowanej odkrytej pływalni Zespołu Basenów Wolbrom, Zawodami Pływackimi o Maskotkę Burmistrza zainaugurowano cykl zawodów sportowych w ramach Dni Wolbromia 2019. Uczestnikami pierwszych zawodów były dzieci w wieku od 9 do 16 lat. Swoje umiejętności pływackie zaprezentowały pod okiem sędziego zawodów – Pawła Gołębiowskiego, w trzech kategoriach wiekowych zajmując zaszczytne miejsca:

Sobota, 31 sierpnia 2019 11:17

Ograniczenie w ruchu w Dni Wolbromia

Uwaga mieszkańcy! W związku z odbywającymi wokół Domu Kultury imprezami Dni Wolbromia 2019, w dniach od 31 sierpnia do 1 września w godzinach od 15.00 do 22.00 nastąpi utrudnienie dla ruchu samochodowego. Wyłączony z ruchu będzie odcinek ulicy Kamiennogórskiej - od skrzyżowania z ulicą Leśną oraz wlot ul. Gołębiej do Kamiennogórskiej. Dojazd do ul. Gołębiej możliwy będzie jedynie od strony os. Łukasińskiego. Za utrudnienia przepraszamy.

Sobota, 31 sierpnia 2019 08:25

Dożynki Gminne Kąpiele Wielkie 2019 - Podziękowania Burmistrza Adama Zielnika

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa….. wtedy proste – DZIĘKUJEMY – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”

Sobota, 31 sierpnia 2019 08:13

Dobry występ łuczników Diany Wolbrom w finale Pucharu Małopolski 2019

W dniu 18 sierpnia w Dobrej k. Limanowej odbyła się IV runda Pucharu Małopolski 2019 w łucznictwie. Zawody te zamykały cykl imprez rozgrywanych w roku 2019 w kategorii dzieci i młodzików. Do rywalizacji przystąpiła 9 osobowa ekipa zawodników z UKS Diana Wolbrom: Dawid Petlic, Oliver Zgadzaj, Kacper Zgadzaj, Ola Majda, Adam Majda, Piotr Gardeła, Kamila Imiołek, Karol Imiołek, Michał Struzik.

Piątek, 30 sierpnia 2019 13:39

Wspólnota Anonimowych Narkomanów Regionu polskiego

Niezależna od żadnych instytucji wspólnota osób uzależnionych od: narkotyków, alkoholu, leków, dopalaczy, innych środków zmieniających świadomość, zaprasza wszystkie osoby, które chcą zaprzestać zażywać, na mityngi, które polegają na spotkaniach z terapeutami w trakcie, których uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami i wspierają się wzajemnie w walce z nałogiem.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|