Luty 2019

Czwartek, 28 lutego 2019 09:24

Dziś nie parkujmy przy ul. Krakowskiej

Przedwiośnie w pełni. Rozpoczynają się więc prace przy zamiataniu wolbromskich ulic. Już dziś 28 lutego,w godzinach późnopopołudniowych ciąg dróg wojewódzkich tj. ulice: Skalska, Krakowska, Rynek, Żwirki i Wigury, Nowa, Mariacka i Miechowska będzie sprzątała mechaniczna zamiatarka ekip WZD. Aby umożliwić pojazdowi swobodny dojazd do krawężników, szczególnie wzdłuż ul. Krakowskiej, kierowcy aut proszeni są do nieparkowania na tej ulicy już od godzin późnopopołudniowych i wieczornych.

Poniedziałek, 25 lutego 2019 15:52

Kwalifikacja wojskowa w 2019 roku

Zgodnie z Obwieszczeniem Wojewody Małopolskiego z dnia 18 stycznia 2019 r. w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2019 r. informujemy, że kwalifikację wojskową dla osób podlegających obowiązkowi stawiennictwa, zameldowanych na pobyt stały lub na pobyt czasowy powyżej trzech miesięcy na terenie miasta i gminy Wolbrom, przeprowadzi Powiatowa Komisja Lekarska w Olkuszu w dniach 20-25 marca 2019 roku oraz 5 kwietnia 2019 ( kobiety)

Poniedziałek, 25 lutego 2019 12:14

I GMINNY KONKURS POETYCKI

„Poezja jest światem przeżyć i refleksji”(Jan Twardowski). Poezja, jak żaden inny rodzaj literacki, potrafi poruszyć najczulsze struny duszy. Wyzwala u czytelnika szeroki wachlarz emocji, czasami przywołuje wspomnienia, wzrusza, innym razem inspiruje, pozwala swobodniej snuć plany i marzenia… Skłania do refleksji, uważniejszego spojrzenia na otaczający nas świat a także samych siebie.

Piątek, 22 lutego 2019 19:42

Spółdzielnia Socjalna OPOKA prowadzi nabór kobiet do projektu "Razem po zatrudnienie"

Trwa rekrutacja uczestniczek do projektu „Razem po zatrudnienie”, mającego na celu aktywizację zawodową kobiet z Powiatu Olkuskiego poprzez nabycie kwalifikacji, wiedzy jak również praktycznych umiejętności, pożądanych przez pracodawców. Kogo szukamy? Pań które ukończyły 30 rok życia, pozostają bez zatrudnienia i zamieszkują Powiat Olkuski lub Krakowski. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, zgłoś się do nas!

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|