Wtorek, 26 listopada 2019 11:57

”Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Dłużcu uczestnikami kursu na Malcie”

Dyrektor szkoły Krzysztof Szczepankiewicz, Agnieszka Koryto i Anna Świerczek-Mól wzięli udział w kursie „English Language Development”. Organizatorem kursu była szkoła językowa The Link School of English w miejscowości Swieqi na Malcie.

Poniedziałek, 25 listopada 2019 20:58

Najlepsze życzenia dla krwiodawców z FTT Wolbrom

Przypadające w dniach 22-26 listopada Dni Honorowego Krwiodawstwa, są okazją do podziękowań wszystkim tym, którzy przyczyniają się czynnie do ratowania życia ludzkiego, oraz wspierają ideę honorowego krwiodawstwa. Jak co roku, jedno ze spotkań odbyło się w gronie dawców najstarszego w powiecie olkuskim - Klubu HDK, działającego przy FTT Wolbrom.

Piątek, 22 listopada 2019 19:56

Burmistrz podpisał umowę na modernizację mostu w Zarzeczu

18 listopada Burmistrz Adam Zielnik zawarł umowę z firmą Mosty Bielsko-Biała - Mateusz Kubica na wyczekiwaną od lat przez mieszkańców Zarzecza, modernizację mostu nad Centarą (Białą Przemszą) w ciągu ul. Dworcowej. Koszt zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej numer 120688K wraz z przebudową obiektu mostowego w miejscowości Zarzecze” wyniesie 647.000,00 zł. brutto. Zgodnie z umową, inwestycja ma być ukończona do dnia 20.06.2020r.

Czwartek, 21 listopada 2019 10:58

Konferencja POTĘGA POŻYWIENIA

Dnia 21 listopada 2019 r. o godzinie 17.45 w Domu Kultury w Wolbromiu odbędzie się spotkanie na temat zdrowego odżywiania się, którego gościem specjalnym będzie Lekarz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Bożena Schleicher - Absolwentka Międzynarodowego Instytutu Makrobiotycznego w Kiental w Szwajcarii.

Środa, 20 listopada 2019 13:57

# SZKOŁA PAMIĘTA -korespondencja z ZS-P w Wolbromiu

Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna. Potem jest w myślach blisko, w pięknej ziemi nad Wisłą. Jej ścieżkami chodzimy, budujemy, bronimy. Polska-Ojczyzna... Kraina, która się w sercu zaczyna...