Sierpień 2019

Czwartek, 08 sierpnia 2019 11:20

Podziękowania za VII Wolbromskie Rodzinne Spotkanie Trzeźwościowe

Za hojność i wsparcie w organizacji VII Wolbromskiego Rodzinnego Spotkania Trzeźwościowego w Imbramowicach, Animatorzy Trzeźwości wraz z Klasztorem Sióstr Norbertanek w Imbramowicach serdecznie dziękują:

Czwartek, 08 sierpnia 2019 07:13

Susza rolnicza na terenie Gminy Wolbrom

Dane z dnia 7.08.2019 roku ze strony internetowej Instytutu Upraw Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowego Instytutu Badawczego "MONITORING SUSZY ROLNICZEJ"

Środa, 07 sierpnia 2019 09:18

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu. Ostrzeżenie.

Uwaga! Dziś 7 sierpnia na terenie Miasta i Gminy Wolbrom w godziny 12.00-19.00 prognozuje się wystąpienie burz z gradem i opadami deszczu ok. 30-40 mm, wiatru wiejącego z prędkością do 90 km/h. Stopień zagrożenia 2.

Wtorek, 06 sierpnia 2019 08:45

Zgłoś kandydatów do XIII Małopolskiego Plebiscytu Poza Stereotypem – Senior Roku 2018

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, iż Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął nabór zgłoszeń kandydatów do XIII Małopolskiego Plebiscytu „Poza Stereotypem – Senior Roku 2018”. Tak jak w poprzednich latach poszukiwani są aktywni seniorzy (60+) z tereny Województwa Małopolskiego, angażujący się w życie społeczności lokalnej, wspierający otoczenie swoim doświadczeniem, osoby nieszablonowe, które rozwijają swoje pasje i spełniają marzenia.

Poniedziałek, 05 sierpnia 2019 14:21

Olkuskie uroczystości z okazji 100 rocznicy powołania Policji Państwowej

4 sierpnia 2019 w Olkuszu odbyły się powiatowe uroczystości z okazji 100 rocznicy powołania Policji Państwowej. Tegoroczne święto Policji, które po raz pierwszy zostało zorganizowane na olkuskim Rynku, wypełnił uroczysty apel połączony z wręczeniem odznaczeń na wyższe stopnie policyjne. Uroczystości poprzedziła msza święta w intencji olkuskiej Policji w Bazylice św. Andrzeja Apostoła, celebrowana przez Biskupa Diecezji Sosnowieckiej Grzegorza Kaszaka.