Sierpień 2019

Środa, 28 sierpnia 2019 08:21

Stypendia

Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu informuje o możliwości ubiegania się o stypendia szkolne o charakterze socjalnym dla uczących się dzieci i młodzieży. Realizacja tych zadań ma na celu wyrównanie szans edukacyjnych uczniów, wychowanków i słuchaczy, poprawę dostępności kształcenia na wyższych poziomach edukacji dla dzieci i młodzieży z uboższych środowisk.

Wtorek, 27 sierpnia 2019 14:16

Zapraszamy do Wolbromia na DNI MIASTA

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy i gości do uczestnictwa w tegorocznych obchodach Dni Wolbromia, które odbędą się w dniach 30.08-01.09.2019 r. Organizatorzy jak zwykle przygotowali szereg różnorodnych imprez kulturalnych i sportowych. Harmonogram Dni Wolbromia na dołączonym plakacie. Zapraszamy także do zapoznania się z zamieszonym poniżej „Regulaminem imprezy masowej”.

Wtorek, 27 sierpnia 2019 10:50

Oferta pracy na stanowisko: Konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnej

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. Tel. 32 706 52 67 Poszukuje pracownika na stanowisko: Konserwator sieci wodociągowo – kanalizacyjnej.

Wtorek, 27 sierpnia 2019 10:03

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego ostrzega!

Ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej na dzień 27 sierpnia 2019 r. Dziś od godz. 12.00 prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm i wiatru do 70 km/h. Możliwy grad. Stopień zagrożenia 1.

Wtorek, 27 sierpnia 2019 09:46

Konkurs pn. "TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI"

Województwo Małopolskie ogłosiło nowy konkurs, którego założeniem jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej interesujących, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce atrakcji, przedsięwzięć i inicjatyw turystycznych, dzięki którym staje się ona najchętniej odwiedzanym polskim regionem. Konkurs składa się z dwóch etapów: