Poniedziałek, 25 września 2017 14:50

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2017 r.

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza konkurs na realizację w 2017 r. niżej wymienionego zadania publicznego w wykonaniu Gminnego programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii uchwalonego na rok 2017

Piątek, 22 września 2017 06:58

GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ "WYŚPIEWANA NIEPODLEGŁOŚĆ"

SZKOŁA PODSTAWOWA im. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WIERZCHOWISKU serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w GMINNYM KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „WYŚPIEWANA NIEPODLEGŁOŚĆ” skierowanym do uczniów Gminy Wolbrom od klas I szkoły podstawowej do klas III gimnazjum. Honorowy patronat nad konkursem sprawują: Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom oraz Ośrodek Kultury Biblioteka Piosenki Polskiej w Krakowie.

Środa, 20 września 2017 14:55

Wszystko o wcześniejszych emeryturach na spotkaniu z przedstawicielem ZUS. Zapraszamy

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, iż w dniu 27 września w budynku UMiG Wolbrom (pok. 107) w godzinach 8.00 -11.00 pełniony będzie dyżur przedstawiciela Oddziału ZUS w Chrzanowie. Dyżur będzie związany z wejściem w życie od dnia 01.10.2017 r. przepisów obniżających wiek emerytalny zgodnie z ustawą z dnia 16.11.2016 r. o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z FUS oraz zmianie niektórych innych ustaw.

Wtorek, 19 września 2017 12:25

WZWKGKiM zatrudni robotnika drogowego

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko: robotnik drogowy Opis stanowiska: Praca przy robotach drogowych i ziemnych. Praca przy remontach i budowie nawierzchni drogowych. Praca przy robotach brukarskich. Praca przy letnim i zimowym utrzymaniu dróg.

Wtorek, 19 września 2017 11:29

Ostrożnie! Rozpoczyna się ochronne szczepienie lisów

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 21 września do 30 września 2017 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz wyłożona ręcznie.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|