Wtorek, 19 września 2017 10:22

Nie ma śmieci - są surowce

Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata – Polska 2017”. Uczniowie Zespołu Szkół Pod Lasem kolejny już raz chętnie uczestniczyli w tym przedsięwzięciu. 15 września młodzież z naszej szkoły oczyszczała park miejski i teren wokół szkoły. Do akcji czynnie włączyli się Pan Burmistrz Adam Zielnik i Dyrektor szkoły Pan Waldemar Smoter. Tylko w ciągu godzinnego sprzątania udało się zebrać w stosunkowo czystej okolicy parku miejskiego kilkanaście worków śmieci.

Wtorek, 19 września 2017 09:42

TV Trwam i Radia Maryja w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Wolbromiu

W poniedziałek, 18 września, w obchodzącej jubileusz 30 lecia powstania parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu, odbyło się spotkanie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Spotkanie z udziałem wiernych m.in. z dekanatów wolbromskich, Olkusza, Jaworzna, Pszowa czy odległego Sieradza wypełnił m.in.: program słowno-muzyczny o Św. Stanisławie Kostce, msza św. pod przewodnictwem Ks. Bp Ordynariusza Grzegorza Kaszaka a także Rozmowy Niedokończone. Uroczystość transmitowała TV Trwam i Radio Maryja.

Poniedziałek, 18 września 2017 13:40

Nabór na wolne miejsca w Klubie Dziecięcym w Chrząstowicach

Klub Dziecięcy w Chrząstowicach ogłasza dodatkowy nabór na wolne miejsca. Druki zgłoszenia oraz regulamin naboru dostępne do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom w Aktualnościach z dnia 1 września 2017r. oraz po przesłaniu wiadomości na adres: klubdzieciecy.chrzastowice@gmail.com

Piątek, 15 września 2017 14:35

Zaproszenie na X Międzynarodowy Turniej Judo w Wolbromiu

UKS Judo Wolbrom serdecznie zaprasza na X Międzynarodowy Turniej Judo w Wolbromiu w ramach którego zostaną rozegrane: • Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorek oraz Juniorów i Juniorek Młodszych • Turniej Rankingowy Młodzików • Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Termin : 16-17 września 2017

Piątek, 15 września 2017 14:33

W Kąpielach Wielkich wystąpią braki wody

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. informuje, iż dnia 19.09.2017 r. w godz. 8.00 – 18.00 wystąpią braki w dostawach wody spowodowane pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Kąpiele Wielkie. Braki wody wystąpią w koloniach: Syber, Dołki, Stara Wieś (od skrzyżowania do Syberu oraz od skrzyżowania do drogi na Skałki). Za utrudnienia przepraszamy.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|