Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Wrzesień » Wszystko o wcześniejszych emeryturach na spotkaniu z przedstawicielem ZUS. Zapraszamy

2017-09-20 14:55:53

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, iż w dniu 27 września w budynku UMiG Wolbrom (pok. 107) w godzinach 8.00 -11.00 pełniony będzie dyżur przedstawiciela Oddziału ZUS w Chrzanowie. Dyżur będzie związany z wejściem w życie od dnia 01.10.2017 r. przepisów obniżających wiek emerytalny zgodnie z ustawą z dnia 16.11.2016 r. o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z FUS oraz zmianie niektórych innych ustaw.

Doradca emerytalny ZUS:
  • - wyjaśni zasady przyznawania emerytury,
  • - przekaże informacje, które mogą być pomocne w wyborze najlepszego momentu przejścia na emeryturę,
  • - wyjaśni jakie dokumenty należy złożyć w celu ustalenia prawa do świadczenia i jego wysokości.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do skorzystania z porad w w/w temacie.