Środa, 13 września 2017 10:39

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W 8 EDYCJI PROJEKTU "Zdrowo jem, więcej wiem"

Fundacja BOŚ zaprasza do udziału w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”, który ponownie odbywa się pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.

Środa, 13 września 2017 09:52

Rekrutacja do projektu „Zmiana na PLUS”

ZMIANA NA PLUS” ZMIANA DLA CIEBIE. Uzupełnij kwalifikacje, załóż własną firmę, naucz się czegoś nowego. ZAINWESTUJ W SIEBIE

Środa, 13 września 2017 09:32

Rusza II edycja BO Małopolska

25 września startuje głosowanie w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 13 października mieszkańcy regionu będą mogli wybierać z puli aż 160 różnych zadań. Każdy, kto mieszka w Małopolsce i skończył 16 lat, będzie mógł oddać tylko 1 głos, ale za to na dowolne zadanie ze swojego subregionu. Ostateczną listę zwycięskich projektów poznamy do końca listopada br. Do rozdysponowania jest aż 8 mln zł z budżetu województwa.

Wtorek, 12 września 2017 08:38

Projekt: Budowa drogi do Strefy Aktywności Gospodarczej w Wolbromiu

Projekt: „Budowa drogi do Strefy Aktywności Gospodarczej w Wolbromiu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM), Oś Priorytetowa 7 Infrastruktura transportowa, Działanie 7.1 Infrastruktura drogowa, Poddziałanie 7.1.3. Drogi subregionalne – spr

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|