Środa, 06 września 2017 13:03

Restauracja McDonald's w Krakowie ul. Pawia 5, Galeria Krakowska poziom -1 zatrudni pracowników.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • Przygotowanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń • Sprzedaż produktów – obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień • Prace magazynowe – uzupełnianie zapasów • Utrzymanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń • Prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji

Sobota, 02 września 2017 12:17

Wolbromianie, wyraźmy swój sprzeciw!

Podczas sesji Rady Miejskiej Wolbromia (w dniu 31 sierpnia 2017r), radny lek. Zbigniew Żyła, były dyrektor medyczny Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, zaapelował do mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom, aby w związku z wdrażaną przez Ministerstwo Zdrowia reformą systemu ochrony zdrowia w Polsce, pozbawiającą nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Wolbromiu, wyrazili swój sprzeciw.

Piątek, 01 września 2017 14:02

Rusza policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły"

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego nastąpi znaczny wzrost ruchu pieszych – zwłaszcza dzieci i młodzieży w rejonach szkół oraz na drogach do nich prowadzących. Od 1 września do 8 września 2017 r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, policjanci będą prowadzić działania o charakterze profilaktycznym jak i kontrolno-represyjnym. Celem tych działań będzie zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom poruszającym się po drogach, a także propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Piątek, 01 września 2017 12:37

Narodowe Czytanie w Wolbromiu

Sto siedemnaście lat temu w podkrakowskich Bronowicach odbyło się wesele, które odmieniło obraz polskiej literatury. Na kanwie tamtego wydarzenia wybitny dramaturg, poeta i malarz Stanisław Wyspiański stworzył swój arcydramat – barwną, niezwykle żywą opowieść o Polsce i Polakach, o naszych sukcesach, ale też o niewykorzystanych szansach czy zaniedbaniach.

Piątek, 01 września 2017 09:37

Utrudnienia w ruchu w DNI WOLBROMIA

Uwaga mieszkańcy. W związku z odbywającymi wokół Domu Kultury imprezami Dni Wolbromia 2017, w dniach 2 i 3 września w godzinach od 15.00 do 22.00 nastąpi utrudnienie dla ruchu samochodowego. Wyłączone z ruchu będzie: odcinek ulicy Kamiennogórskiej - od skrzyżowania z ulicą Leśną oraz wlot ul. Gołębiej do Kamiennogórskiej. Właściciele garaży przy ul. Gołębiej proszeni są o skorzystanie w tym czasie z objazdu przez os. Łukasińskiego. Przepraszamy za utrudnienia.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|