Poniedziałek, 21 listopada 2016 16:04

Uwaga! Zmiana adresu Wydziału Komunikacji i Transportu w Olkuszu

Starosta Olkuski informuje, że z dniem 12. grudnia br. Wydział Komunikacji i Transportu zostaje przeniesiony na al. 1000-lecia 1A. Ponadto, w dniach 8-9.12.2016 Wydział Komunikacji i Transportu oraz Referat Zamiejscowy w Wolbromiu będą nieczynne.

Poniedziałek, 21 listopada 2016 15:05

Zaproszenie na spotkanie dotyczące dofinansowania na modernizację systemu ogrzewania

Wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom, zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na modernizację systemu ogrzewania zapraszamy na spotkanie w Domu Kultury w Wolbromiu w dniu 28.11.2016 o godzinie 16:00. Podczas spotkania przekazane zostaną szczegółowe informacje związane z zasadami uzyskania dotacji.

Poniedziałek, 21 listopada 2016 14:30

Konkurs MISTRZ RECYKLINGU MAKS

Konkurs pod nazwą Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady, odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Konkurs stanowi publiczną kampanię edukacyjną zgodną z polskimi i europejskimi standardami wynikającymi z prawa ochrony środowiska i związanych z nim ustaw. Będzie to trzecia edycja naszego ogólnopolskiego konkursu.

Piątek, 18 listopada 2016 13:08

Samoobrona kobiet

Zgodnie z decyzją Ministra Obrony Narodowej w sprawie organizowania i przeprowadzenia cyklu szkoleń z kobietami - ochotniczkami spoza resortu obrony narodowej w zakresie walki wręcz - samoobrony, rusza I edycja ogólnopolsich i bezpłatnych szkoleń kobiet z technik samoobrony. Na stronie internetowej Ministerstwa Obrony Narodowej (http://www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet/) znajdują się szczegółowe informacje dotyczące organizacji i możliwości uczestnictwa w szkoleniu.

Piątek, 18 listopada 2016 12:59

Otwarci na świat w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu - korespondencja

30 września 2016 r. w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu zakończono realizację projektu „CLIL- Odkryj świat przez języki” realizowanego w ramach Programu Erasmus +, programu Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020. Projekt, którego kwota dofinansowania wynosiła 52 124 euro, realizowany był od 1 września 2014 r.

|<  <  11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20  >  >|