Środa, 23 listopada 2016 13:49

Ogłoszenie o naborze przedsięwzięć rewitalizacyjnych

Szanowni Mieszkańcy, Organizacje pozarządowe, Przedsiębiorcy oraz inne grupy nieformalne w gminie Wolbrom. W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Wolbrom na lata 2016-2023 Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom zaprasza do zgłaszania propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

Środa, 23 listopada 2016 10:01

Hodowcy podsumowali sezon lotowy gołębi pocztowych

12 listopada, w restauracji „Sadyba”, członkowie wolbromskiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych podsumowali sezon lotowy. Gościem specjalnym spotkania był burmistrz Adam Zielnik, który odebrał z rąk prezesa Jerzego Stasiurki pamiątkowy puchar za pomoc i wsparcie, jakie udziela organizacji.

Środa, 23 listopada 2016 08:25

Ogólnopolski Konkurs JESIENNE DEKORACJE – korespondencja z ZSP Kąpiele Wielkie

4 listopada w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kąpielach Wielkich rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Techniczny „Jesienne dekoracje”. Do konkursu przystąpiły dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 roku życia z terenu całej Polski. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi oraz rozwijanie inwencji twórczej.

Wtorek, 22 listopada 2016 13:35

Bieg Niepodległości po raz pierwszy

Mimo chłodu, blisko 110 biegaczek i biegaczy stanęło na stracie, odbywanego po raz pierwszy, Wolbromskiego Biegu Niepodległości, organizowanego przez amatorską drużynę Wolbrom Team Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika odbyła się z okazji obchodów 98. rocznicy odzyskania niepodległości.

Wtorek, 22 listopada 2016 07:33

Zapoznaj się z serwisem zdrowie.gov.pl

Ministerstwo Zdrowia Departament Funduszy Europejskich i e-Zdrowia zachęca do korzystania z serwisu www.zdrowie.gov.pl. W serwisie znajdują się informacje skupiające się na najważniejszych zagadnieniach związanych z możliwością uzyskania dofinansowania oraz zarządzania funduszami europejskimi w sektorze zdrowia w ramach:

|<  <  10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19  >  >|