Sierpień 2016

Czwartek, 18 sierpnia 2016 14:00

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie gry w padla

23 sierpnia o godz. 10. przy Zespole Basenów w Wolbromiu odbędzie się bezpłatny pokaz oraz szkolenie na pierwszym w małopolsce korcie do gry w padla. Szkolenie przeprowadzą członkowie Polskiej Federacji Gry Padla. Wstęp wolny.

Czwartek, 18 sierpnia 2016 12:48

W gminnej kasie pozostanie prawie 5 mln złotych oszczędności w kosztach budowy hali sportowej

Planowanej budowie hali sportowej przy SP 1 w Wolbromiu szczęście dopisuje. Jeszcze nie zdążył dobrze wyschnąć atrament na korzystnie podpisanej przez burmistrza umowie na budowę hali, to już przyszła kolejna dobra nowina dotycząca dofinansowania tej inwestycji. Z puli Ministerstwa Sportu i Turystyki na rozwój bazy szkolnej otrzymaliśmy kolejne pół miliona dotacji. Tym samym budowa hali będzie kosztowała gminę zaledwie ok. 2,4 mln zł. zamiast niemal 7,4 mln zł. jak zakładał kosztorys.

Czwartek, 18 sierpnia 2016 08:45

Biegacze poszli w las

Śródpolny asfalt, leśny dukt, mżawka, ostry podbieg pod Zamek Udórz i bieg pędem w dół do mety w Kąpielach Wielkich. Z takimi przyjemnościami, na dystansie 7,5km zmierzyli się uczestnicy drugiego biegu w ramach biegowego Grand Prix w Nadleśnictwie Olkusz.

Czwartek, 18 sierpnia 2016 08:15

Dzień Otwarty WFOŚiGW w Krakowie

W imieniu Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie - Pani Małgorzaty Mrugały, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejny Dzień Otwarty, który odbędzie się tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca, czyli 25 sierpnia 2016 r. w godzinach 8.00-15.00 w siedzibie Funduszu (parter, ul. Kanonicza 12).

Środa, 17 sierpnia 2016 14:45

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU - BeActive (Bądź Aktywny)

Z inicjatywy Komisji Europejskiej w dniach od 10 do 17 wrześniu 2016 r. we wszystkich państwach Unii Europejskiej będzie obchodzony Europejski Tydzień Sportu. Wszelkie działania i aktywności odbywające się w ramach ETS mają na celu zwiększenie aktywności fizycznej polskiego społeczeństwa. W związku z tym zachęcamy w szczególności organizacje pozarządowe do współpracy i organizacji wydarzeń w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|