Sierpień 2016

Środa, 24 sierpnia 2016 13:10

X Małopolski Plebiscyt „Poza Stereotypem - Senior Roku 2015”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza do zgłaszania kandydatów do tytułu Seniora Roku 2015 w X Małopolskim Plebiscycie „Poza Stereotypem - Senior Roku 2015”. Tak, jak w poprzednich latach szukamy aktywnych seniorów z terenu Województwa Małopolskiego, przede wszystkim osób nieszablonowych, które pomimo wieku i często także (ale nie koniecznie) zakończenia aktywności zawodowej wciąż działają, rozwijają swoje pasje i spełniają marzenia.

Wtorek, 23 sierpnia 2016 09:50

Miejski monitoring w pełni gotowy

Rozbudowa sieci monitoringu miejskiego została w pełni ukończona. Nowe wysokiej jakości kamery, które zapewniają dobry obraz również w nocy, a także w różnych warunkach pogodowych zostały już zamontowane i podłączone. Obecnie cały system monitoringu składa się z 64 kamer, które dzięki odpowiedniej liczby dysków pamięci i rejestratora zapewniają 30-dniowy zapis obrazu.

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 11:35

FTT WOLBROM SA zatrudni pracownika

Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM SA to najstarszy producent wyrobów gumowych w Polsce. Ponad stuletnie doświadczenie oraz nowoczesność stosowanych technologii to gwarancja najwyższej jakości produkcji. Wyroby są wytwarzane przy zastosowaniu maszyn i urządzeń najnowszej generacji.

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 08:48

Remizy w Sulisławicach i Wierzchowisku otrzymają „nową szatę”

Spełniają się marzenia druhów z Sulisławic i Wierzchowiska. Właśnie rozpoczęły się prace termomodernizacyjne obu remiz, na które Gmina Wolbrom pozyskała łącznie 77 tysięcy złotych dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach programu „Małopolskie Remizy 2016”. Do końca września strażnice będą wyglądały jak nowe.

Piątek, 19 sierpnia 2016 09:44

Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej

Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie "Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej", w ramach którego przyznawane są dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|