Sierpień 2016

Wtorek, 30 sierpnia 2016 14:25

Pielgrzymujący rowerzyści serdecznie dziękują

Grupa pielgrzymujących rowerzystów złożyła na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom serdeczne podziękowania za okazane wsparcie i pomoc przy organizacji miejsca odpoczynku i noclegu w czasie swojej wyprawy z Warszawy na Jasną Górę i do Łagiewnik w dniach 22-28 sierpnia 2016 r.

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 11:46

Wymień stary piec na nowy, czasu coraz mniej

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom, zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na modernizację systemu ogrzewania w indywidualnych gospodarstwach domowych poprzez wymianę starych kotłów na nowe, opalane paliwem ekologicznym. Mieszkańcy, którzy złożyli stosowną ankietę mogą uzyskać informacje o możliwości uczestnictwa w Programie PONE (Program Ograniczenia Niskiej Emisji), natomiast pozostałych zachęcamy do składania ankiet.

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 11:30

SP 1 w Wolbromiu z grantem Erasmus +

UK National Agency, która jest odpowiednikiem FRSE - Narodowej Agencji Programu Erasmus +, poinformowała poprzez koordynatora z walijskiej szkoły Ysgol Gynradd Gymraeg Tirdeunaw, iż pozytywnie oceniała wniosek pt. „Inspire Me! Motivate Me!” złożony przez Szkołę Podstawową nr 1 w Wolbromiu. Uzyskał on łącznie 81 pkt na 100 możliwych i tym samym został zatwierdzony do realizacji w okresie od 1 listopada 2016 r. do 31 sierpnia 2019 r.

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 10:34

TRI (Poland) Sp. z o.o poszukuje Kandydata na stanowisko: Asystent ds. Kadr i Płac

TRI (Poland) Sp. z o.o. to firma wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Sumitomo Riko. Pośród naszych produktów znajdują się elementy: zawieszenia silnika, nadwozia, układu wydechowego oraz poliuretanowe osłony i pokrywy silnika, redukujące drgania i hałas powstający w trakcie pracy samochodu. Wyroby TRI (Poland) dostarczane są do ponad 50 zakładów, lokowanych w 19 krajach, na 5 kontynentach.

Sobota, 27 sierpnia 2016 09:53

Zaproszenie na dożynki

Burmistrz Adam Zielnik oraz Społeczność Gołaczew zapraszają do uczestnictwa w obchodach tegorocznego święta plonów Gminy Wolbrom, które odbędą się w sobotę 27 sierpnia 2016 r. na boisku sportowym w Gołaczewach. Szczegóły na plakacie.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|