Czerwiec 2016

Środa, 22 czerwca 2016 09:31

Nowe władze gminnych struktur OSP

W sobotę 18 czerwca delegaci wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Wolbrom zebrali się w Łobzowie, by wybrać swoje władze na kolejną, pięcioletnią kadencję. Zgodnie z oczekiwaniami, nowym prezesem zarządu oddziału został burmistrz Adam Zielnik. Zebranie prowadził Waldemar Kolanko – wiceprezes ustępującego zarządu, który przedstawił także sprawozdanie z działalności związku w minionej kadencji.

Środa, 22 czerwca 2016 08:20

Powołano nowego dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łobzowie

Burmistrz Adam Zielnik powierzył 20.06.2016 r. panu Danielowi Malinowskiemu pełnienie obowiązków dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łobzowie na okres od lipca 2016 r. do czasu powierzenia tego stanowiska kandydatowi wyłonionemu w drodze konkursu, nie dłużej niż do dnia 30 kwietnia 2017 roku.

Wtorek, 21 czerwca 2016 09:17

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego

Wojewoda Małopolski zawiadamia, że 13 czerwca 2016 r. została wydana decyzja Wojewody Małopolskiego znak: Nr 05/2016 znak:WI-IX.7820.1.27.2015, o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, pn.: Budowa południowej obwodnicy Wolbromia w ramach nowego przebiegu DW 783.

Wtorek, 21 czerwca 2016 07:54

Piknik rodzinny w Jeżówce - Postaw na rodzinę

19 czerwca odbył się piknik rodzinny w Jeżówce, który był już piątą edycją wspólnej integracyjnej zabawy, a zarazem podsumowaniem projektu „Postaw na rodzinę”. Głównym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja zdrowego trybu życia i integracja społeczeństwa. Tegoroczny piknik miał szczególny charakter. Święto rodzinny połączone było z 25-leciem konsekracji kościoła parafialnego w Jeżówce.

Wtorek, 21 czerwca 2016 07:37

Dziś 40 ton darmowych jabłek do rozdania

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że dziś 21.06.2016 roku o godzinie 9.00 na placu targowym w Wolbromiu odbędzie się bezpłatne rozdanie jabłek osobom najbardziej potrzebującym z terenu miasta i gminy Wolbrom. Jest to już piąta akcja odbywająca się z inicjatywy i pod patronatem burmistrza Wolbromia Adama Zielnika. Tym samym na stoły naszych mieszkańców trafi łącznie, od początku kwietnia, aż 120 ton dorodnych jabłek. Dziś do rozdania jest 40 ton jabłek.