Marzec 2016

Wtorek, 29 marca 2016 14:05

Firma Prawtech sp. z o.o. poszukuje pracowników

Firma Prawtech sp. z o.o. w Wolbromiu zatrudni pracownika produkcyjnego. Zakres obowiązków: - gotowość do pracy na 3 zmiany - ustawianie i prowadzenie produkcji na maszynach. Aplikację prosimy przesyłać na adres: biuro@prawtech.pl

Wtorek, 29 marca 2016 08:34

Powiatowa schetynówka na 99%

Zgodnie z przewidywaniami burmistrza Adama Zielnika istnieje bardzo duża szansa, aby remont siedmiokilometrowego ciągu dróg powiatowych Kąpiele Wielkie -Miechówka - Poręba Dzierżna otrzymał dofinansowanie. Projektowi Powiatu Olkuskiego, który znalazł się na liście na 15. miejscu przy zapewnionych środkach dla 12 zadań, z pomocą mogą przyjść oszczędności uzyskane z przetargów częściowo już odbytych.

Piątek, 25 marca 2016 07:05

NIE ZŁOŻYŁEŚ DEKLARACJI – URZĄD WYLICZY OPŁATĘ ZA CIEBIE!!!

WAŻNA INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI NIEZAMIESZKAŁYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA I GMINY WOLBROM.Przypominamy, iż w dniu 26 stycznia 2016 r. na XIX sesji Rada Miejska w Wolbromiu podjęła uchwałę dotyczącą objęcia nowym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.

Czwartek, 24 marca 2016 11:35

Przypominamy – dziś zbiórka odpadów wielkogabarytowych !!!

Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu przypomina, że dziś 25 marca 2016 r. (piątek) od godz. 8:00 – rozpoczyna się w zbiórka odpadów wielkogabarytowych zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Czwartek, 24 marca 2016 10:55

Usuń z nami azbest. OGŁOSZENIE BURMISTRZA O ROZPOCZĘCIU NABORU WNIOSKÓW

W związku z ostatnim rokiem realizacji projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza nabór wniosków o udzielenie pomocy rzeczowej dla beneficjantów ostatecznych uczestniczących w Projekcie w 2016 roku na terenie Gminy Wolbrom. Nabór wniosków odbędzie się w terminie do 29 kwietnia 2016 r.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|