Luty 2016

Czwartek, 25 lutego 2016 12:18

Komu zaginęły psy?

W dniach 18 i 19 lutego r. w Wolbromiu zostały wyłapane dwa luźno biegające po mieście psy. Z uwagi na fakt, że nie udało się ustalić ich właścicieli, zwierzęta trafiły do schroniska w Bolesławiu. Właścicieli znalezionych czworonogów (widocznych na zdjęciach poniżej) lub osoby posiadające , prosimy o kontakt ze Strażą Miejską w Wolbromiu tel. 662 298 296 lub Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt „Rafik” w Bolesławiu, tel. 32 30 72 360.

Czwartek, 25 lutego 2016 10:37

Dług za mieszkanie komunalne możesz odpracować

Mieszkasz w mieszkaniu komunalnym? Masz problem z regulowaniem opłat za czynsz, a twój dług wobec Wolbromskiego Zakładu Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolbromiu jest coraz większy? Teraz możesz go odpracować. Dzięki wydanemu Zarządzeniu Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika, mieszkańcy lokali komunalnych w Wolbromiu, którzy nie są w stanie wygospodarować środków, będą mogli spłacić długi pracą na rzecz miasta.

Środa, 24 lutego 2016 14:44

Rusza akcja „Szybki PIT”- Informacja Naczelnika Urzędu Skarbowego w Olkuszu

Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników przy rozliczeniu rocznego zeznania podatkowego (PIT). Akcja odbędzie się już po raz ósmy i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Rozpocznie się 19 lutego, a zakończy dwa tygodnie po zamknięciu okresu rozliczeniowego, który w tym roku upływa 2 maja.W ramach kampanii Szybki PIT przygotowaliśmy dla podatników wiele narzędzi, które pomogą im w wypełnieniu tego obowiązku.

Środa, 24 lutego 2016 14:00

Graj w szachy

Szachy świetnie kształcą pamięć, rozwijają wyobraźnię, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia. W Środowiskowym Domu Samopomocy w Wolbromiu po raz kolejny odbył się Walentynkowy Integracyjnego Turniej Szachowy. W rozgrywkach uczestniczyło 20 osób, głównie uczniów Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Wolbromiu, uczestników zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Wolbromiu oraz wolbromskich miłośników szachów

Wtorek, 23 lutego 2016 20:50

Odnowiony Zarząd OSP w Łobzowie

Z inicjatywy burmistrza Adama Zielnika skomasowano zebrania sprawozdawczo-wyborcze odbywające się w 21. gminnych jednostkach OSP, aby ich cykl zakończył się jeszcze w lutym, a nie, jak to bywało dotąd – z końcem marca. Na dzień 27.02. jako ostatnie zebranie zaplanowano w jednostce OSP Zarzecze. Tydzień wcześniej, w dniu 21. lutego 2016 r. druhowie OSP Łobzów wybrali nowy Zarząd oraz zapoznali się z istotnymi planami rozbudowy swojej remizy a także rozwoju wsi.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|