Styczeń 2015

Wtorek, 27 stycznia 2015 09:45

Zostaw 1% podatku w naszej gminie

Do końca kwietnia mamy czas na rozliczenie podatku dochodowego PIT. Wszystkich, którzy nie zdecydowali jeszcze na co oddać swój 1%, zachęcamy, aby wsparli organizacje działające lokalnie lub osoby chore czy niepełnosprawne w naszej gminie. Nawet niewielka kwota może sprawić, że czyjeś życie stanie się lepsze.

Wtorek, 27 stycznia 2015 08:01

Komunikat Dyrektora ZS w Wolbromiu!

Dostawa energii cieplnej do budynku Zespołu Szkół w Wolbromiu ul. Pod Lasem 1 została przywrócona. W dniu 27.01.2015 r. lekcje odbywać się będą zgodnie ze standardowym planem (nie będą skrócone).

Poniedziałek, 26 stycznia 2015 20:18

Komunikat!!!

W związku z chwilową przerwą w dostawie energii cieplnej do budynku Zespołu Szkół w Wolbromiu ul. Pod Lasem 1 w porozumieniu z Burmistrzem Miasta i Gminy w Wolbromiu informuję, że w dniu 27.01.2015 r. lekcje mogą być skrócone do 30 minut według poniższego planu:

Poniedziałek, 26 stycznia 2015 16:16

Jeżówka ma dość strachu

Kiedy kilka lat temu planowano powstanie w Jeżówce ośrodka terapeutycznego dla uzależnionej młodzieży, wieś miała poważne wątpliwości. Zwyciężyły jednak argumenty oparte na tolerancji i współczuciu dla nieszczęścia uzależnionych młodocianych. Życie okazało się brutalne, we wsi powstała placówka, której wychowankowie zagrażają mieszkańcom. Wczoraj doszło do kolejnego poważnego rozboju, a zdesperowani mieszkańcy wzięli sprawy w swoje ręce. Dobrze, że nie doszło do tragedii.

Piątek, 23 stycznia 2015 14:38

Burmistrz rozmawiał z przedstawicielami wolbromskiej służby zdrowia

Burmistrz Adam Zielnik spotkał się wczoraj z najemcami budynku przy Skalskiej 22. Ustalono zasady dalszej współpracy – podmioty świadczące usługi medyczne zajmą się leczeniem, a gospodarz budynku, czyli burmistrz przejmie, a właściwie w jego imieniu MZGKiM będzie zajmował się całością utrzymania budynku, w tym bieżących remontów. Burmistrz zapewnił, że nie zamierza sprzedawać nieruchomości przy Skalskiej 22.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|