Kwiecień 2015

Piątek, 17 kwietnia 2015 08:37

Uwaga - brak wody!

WZWiK informuje, że ze względu na prace prowadzone na sieci wodociągowej w piątek 17 kwietnia w godz. 9 - 12 będzie przerwa w dostawie wody na os. Wąwóz Kapkazy.

Czwartek, 16 kwietnia 2015 14:47

Kolejne rozmowy o zabezpieczeniu potrzeb mieszkaniowych

Budownictwo socjalne, podobnie jak tanie mieszkania czynszowe dla młodych, czy uboższych rodzin to poważny problem włodarzy polskich Gmin, którzy mają obowiązek zabezpieczenia podstawowych potrzeb w tym zakresie. Z propozycją podjęcia współpracy z Olkuskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego wystąpił do burmistrza Adama Zielnika prezes zarządu towarzystwa Czesław Żak.

Czwartek, 16 kwietnia 2015 07:34

Opracowanie koncepcji oczyszczalni zlecone

Burmistrz Adam Zielnik podpisał wczoraj umowę z pracownikami naukowymi Politechniki Krakowskiej na opracowanie kompleksowej koncepcji gospodarki ściekowej w gminie Wolbrom wraz z wariantowymi rozwiązaniami technologicznymi oczyszczalni ścieków na terenie gminy.

Wtorek, 14 kwietnia 2015 14:14

Wybory do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej

Na podstawie Uchwały Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 listopada 2014 roku Zarząd Małopolskiej Izby Rolnej informuje, że termin wyborów do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej ustalony została na dzień 31 maja 2015 roku.

Wtorek, 14 kwietnia 2015 12:51

Remont wodociągu przy Piłsudskiego

Do 13. kwietnia 2015 Wolbromski Zakład Wodociągów i Kanalizacji oczekiwał na oferty firm zainteresowanych wykonaniem remontu odcinka sieci wodociągowej w ul. Piłsudskiego w Wolbromiu na odcinku od ul. Staszica do ul. Ordona. Okazało się, że na przetarg wpłynęła tylko jedna oferta firmy F.U.H. WODREN Halina Gajda z Nowego Brzeska. Żadna firma z okolicy nie była zainteresowana wykonaniem zaplanowanych prac.