Grudzień 2014

Środa, 10 grudnia 2014 12:36

Nowy burmistrz Adam Zielnik rozpoczął urzędowanie

Wczoraj, podczas drugiej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji, w obecności licznie zgromadzonej na sali widowiskowej wolbromskiego DK publiczności Adam Zielnik złożył uroczyste ślubowanie, przejmując tym samym sprawowanie funkcji burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. Radny Zbigniew Żyła nieobecny na pierwszej sesji również złożył ślubowanie i jako pełnoprawny radny wziął udział w głosowaniach nad pierwszymi uchwałami.

Środa, 10 grudnia 2014 09:15

Uwaga - awaria wodociągu

WZWiK informuje, że z powodu awarii wodociągu i prowadzonych prac naprawczych do godz. 22 nieprzejezdne będą ulice 29-Listopada oraz Orzeszkowej. Dostawy wody zostaną wznowione po usunięciu awarii. Zakład przeprasza za utrudnienia.

Wtorek, 09 grudnia 2014 11:54

Wolbromscy hodowcy gołębi pocztowych świętowali 65 lecie działalności

Dla hodowców powroty gołębi z dalekich tras są największą satysfakcją. Dlatego tyle samo powrotów gołębi do domu, co wypuszczonych życzyli sobie hodowcy podczas spotkania wolbromskiego Oddziału PZHGP, który w tym roku obchodzi 65 lat działalności. Jubileuszowe spotkanie, hodowców odbyło się 6.grudnia i było okazją nie tylko do podsumowania minionego sezonu lotów, ale także do wręczenia dyplomów i pucharów za osiągnięcia hodowców.

Wtorek, 09 grudnia 2014 09:17

Dziś ślubowanie Burmistrza

Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Krakowie z 2 grudnia 2014 roku dziś, 9 grudnia o godz. 13.30 w wolbromskim Domu Kultury odbędzie się II sesja Rady Miejskiej w Wolbromiu, na której uroczyste ślubowanie złoży nowy Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom.

Wtorek, 09 grudnia 2014 07:09

Informacja o zakończeniu zbiórki publicznej

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolbromiu z siedzibą w Wolbromiu przy ul. Skalskiej 22, w terminie od 23.06.2014 roku do 28.11.2014 roku przeprowadziło zbiórkę publiczną na podstawie decyzji nr WOO.5311.2.2014 Burmistrza Miasta i Gminy w Wolbromiu z dnia 05.06.2014 roku z przeznaczeniem zebranych środków na: poprawę warunków rehabilitacji uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej