Lipiec 2021

Wtorek, 06 lipca 2021 13:36

Łuczniczy Puchar Lata 2021

26 czerwca, z udziałem 26 zawodniczek i zawodników z pięciu klubów: ULKS Sokole Oko Zawadka, LTS Zamek Suski, Łucznik Żywiec oraz Diany Wolbrom, na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Wolbromiu odbyły się zawody łucznicze o Puchar Lata 2021. Gospodarzem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Diana” z Wolbromia, założony i prowadzony od 50 lat przez trenera Bolesława Plutę, któremu pomaga Jerzy Pacia.

Poniedziałek, 05 lipca 2021 19:59

Wbito pierwsze łopaty pod nowoczesny blok wielorodzinny

Nic tak nie cieszy poszukujących dachu nad głową, jak budowa atrakcyjnych cenowo nowych mieszkań. W samo południe 3 lipca, wbito pierwsze łopaty pod budowę pierwszego od kilkudziesięciu lat bloku mieszkalnego w mieście. W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele inwestora czyli BĘDKOWSKI NOWUM WOLBROM SP J, Urzędu Miasta i Gminy (w imieniu Burmistrza Adama Zielnika – Sekretarz Waldemar Kolanko) oraz głównego wykonawcy - Zakładu Remontowo-Budowlanego Andrzeja Bałazego.

Piątek, 02 lipca 2021 11:52

Wystąpią braki energii cieplnej w dniach 4 - 13.08.2021. Postój remontowy w Elektrociepłowni Sp. z.o.o.

Elektrociepłownia Sp. z.o.o. w Wolbromiu uprzejmie informuje Odbiorców wytwarzanej przez Spółkę energii cieplnej, że planowany, tegoroczny postój remontowy trwać będzie w okresie: od godz. 22:00 dnia 4 sierpnia (środa) do dn. 13 sierpnia (piątek) do godz. 16:00.

Piątek, 02 lipca 2021 10:40

W Urzędzie Miasta i Gminy Wolbrom: mobilny punkt ZUS dla wniosków o świadczenia 300+

W poniedziałek (12 lipca) w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Wolbromiu stanie mobilny punkt ZUS. Eksperci pomogą w założeniu profilu na PUE i poprawnym złożeniu wniosku o świadczenie 300+ w ramach programu „Dobry Start”. Świadczenie 300+ na nowy rok szkolny będzie przyznawał i wypłacał Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Czwartek, 01 lipca 2021 18:45

Punkt Konsultacyjny Programu Priorytetowego Czyste Powietrze

Szanowni Państwo niniejszym informujemy, że w Urzędzie Miasta i Gminy Wolbrom funkcjonuje Punkt Konsultacyjny rządowego Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|