Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Lipiec » Wystąpią braki energii cieplnej w dniach 4 - 13.08.2021. Postój remontowy w Elektrociepłowni Sp. z.

Wystąpią braki energii cieplnej w dniach 4 - 13.08.2021. Postój remontowy w Elektrociepłowni Sp. z.o.o.

2021-07-02 11:52:01

Elektrociepłownia Sp. z.o.o. w Wolbromiu uprzejmie informuje Odbiorców wytwarzanej przez Spółkę energii cieplnej, że planowany, tegoroczny postój remontowy trwać będzie w okresie: od godz. 22:00 dnia 4 sierpnia (środa) do dn. 13 sierpnia (piątek) do godz. 16:00.

Prowadzenie prac remontowych i konserwacyjnych spowoduje jednocześnie przerwę w dostarczaniu energii cieplnej pod postacią:
  • - wody grzewczej – dla odbiorców komunalnych.
  • - pary technologicznej – dla odbiorców przemysłowych,
  • - ciepłej wody technologicznej – dla odbiorców przemysłowych.
Przerwa w pracy ciepłowni wynika z konieczności przeprowadzenia niezbędnych remontów, konserwacji i przeglądów urządzeń energetycznych, by zapewnić ich dalszą prawidłową pracę przez następny rok.

Elektrociepłownia Sp. z.o.o. w Wolbromiu przeprasza Szanownych Odbiorców za utrudnienia.