Lipiec 2021

Czwartek, 29 lipca 2021 13:31

Druhowie z Łobzowa posumowali 5 letnią kadencję

Co pięć lat w jednostkach OSP odbywają się zebrania sprawozdawczo-wyborcze, mające na celu wybór nowych władz. Choć w tym roku, ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się epidemii wirusa SARS-CoV-2 postanowiono w kraju przedłużyć terminy kampanii sprawozdawczo-wyborczej do 30 września 2021r. w jednostkach OSP gminy Wolbrom, zebrania te dobiegły już końca.

Czwartek, 29 lipca 2021 11:40

Małopolska Lokalnie - przedłużony nabór do 2.08.2021

Małopolscy Społecznicy! Przedłużamy nabór w konkursie Małopolska Lokalnie do 2.08.2021 do godziny 15.00! Tylko u nas możecie dostać do 6000 zł na rozwój swoich młodych organizacji pozarządowych lub na działania społeczne. Czekamy na Wasze pomysły!

Środa, 28 lipca 2021 14:49

Uwaga na oszustów - policjanci apelują o zachowanie czujności w Sieci

30-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego uwierzył, że koresponduje z kobietą - żołnierzem amerykańskiej piechoty morskiej, przebywającą w Syrii i przelał na jej konto prawie 85 tys. złotych… 27 lipca br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu przyjęli zawiadomienie o oszustwie, popełnionym na 30-letnim mieszkańcu powiatu. Okazało się, że na początku roku mężczyzna zawarł znajomość, z kobietą na jednym z portali społecznościowych.

Środa, 28 lipca 2021 09:20

Ostrzeżenie meteorologiczne na dzień 28.07.21 - burze z gradem

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydaje ostrzeżenie drugiego stopnia. 28.067.2021 r. od godz. 13:00 do godz. 02:00 dnia 29 lipca na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 30 mm do 40 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h. Lokalnie możliwy grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk 80%.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|