Lipiec 2021

Czwartek, 22 lipca 2021 11:30

Trwają prace przy budowie chodnika w Wierzchowisku

Ekipy budowlane po przełożeniu sieci światłowodowej i montażu studni telekomunikacyjnych rozpoczęły budowanie obrzeży od strony jezdni. Prace I etapu prowadzone są na 420 metrowym odcinku. Jenocześnie trwają przygotowania do II etapu. Niedawno Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik podpisał z Zarządem Województwa Małopolskiego porozumienie w sprawie przekazania zarządzania odcinkiem DW nr 783 w Wierzchowisku pod budowę kolejnego 420 metrowego odcinka.

Niedziela, 18 lipca 2021 10:00

Ostrzeżenie 2 st. przed burzami i gradem, obowiązujące do godz. 02.00 w dn. 19 lipca

Wczoraj po południu IMGW podniósł stopień zagrożenia burzami i gradem w Małopolsce z 2. do 3. stopnia (to najwyższy, czerwony alert). Obowiązujący do rana 18 .07. stopień zagrożenia został przedłużony do godz. 02.00 w dn. 19.07. Dla powiatów olkuskiego, miechowskiego i chrzanowskiego obowiązuje stopień 2. Na tych terenach od godz. 11.00 dn. 18.07 do godz. 02.00 w dn. 19.07. prognozowane są burze, którym będą towarzyszyć ulewne opady deszczu miejscami od 30 mm, lokalnie kumulacja opadów do 60 mm,

Piątek, 16 lipca 2021 20:18

Badaj się i bądź zdrów - Profilaktyka 40 PLUS

1 lipca ruszył rządowy program „Profilaktyka 40 PLUS”. Każdy Polak po 40. roku życia może bezpłatnie wykonać pakiet badań diagnostycznych, pozwalających na wczesne wykrycie rozwijających się chorób.

Piątek, 16 lipca 2021 19:15

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze Wostal Spółka z o.o. w Wolbromiu poszukuje pracownika na stanowiska:

• Ślusarz narzędziowy • Spawacz • Frezer • Operator obrabiarek CNC • Operator wypalarki gazowo-plazmowej CNC

Czwartek, 15 lipca 2021 12:35

Wszystkich młodych pracujących Małopolan, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w unijnym projekcie Łap skilla!

Jeśli masz ukończone 18, ale nie skończone 25 lat i nie możesz się pochwalić wysokimi dochodami to dobry moment na skorzystanie z inicjatywy.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|