Styczeń 2020

Wtorek, 14 stycznia 2020 10:26

POMOC ŻYWNOŚCIOWA – WYDAWANIE PACZEK

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolbromiu informuje , że będą wydawane paczki żywnościowe dla osób zakwalifikowanych do otrzymania pomocy w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Poniedziałek, 13 stycznia 2020 18:40

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne w sprawie aktualizacji Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego

Uwaga mieszkańcy Miasta i Gminy Wolbrom, w czwartek, 16 stycznia, o godz. 10.00, w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia ustawicznego przy ul. Focha 3 w Chrzanowie, odbędzie się spotkanie konsultacyjne w sprawie aktualizacji Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego. Spotkanie przeznaczone jest dla mieszkańców z powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego oraz wadowickiego.

Poniedziałek, 13 stycznia 2020 12:02

Objazdem do Zarzecza. Rusza przebudowa mostu

Informujemy, iż w dniu 15 stycznia 2020 r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu celem wykonania zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej numer 120688K wraz z przebudową obiektu mostowego w miejscowości Zarzecze”. Na czas wykonywania prac obowiązywał będzie objazd do Zarzecza trasą: droga wojewódzka nr 783, przejazd w Kalisiu, Kaliś, Lgota Wolbromska.

Piątek, 10 stycznia 2020 08:26

Zwrot podatku akcyzowego

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje: Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT

Czwartek, 09 stycznia 2020 13:22

Budowa krytego basenu na półmetku

Za około 120 dni, Wolbrom zyska jeden z najnowocześniejszych w swojej kategorii kryty basen w Europie! Nowy obiekt budowany jest kosztem 12,7 mln. zł. przez firmę SPEC BAU Polska Sp. z o.o. z Brzezinki. Właśnie mija półmetek robót. Inwestycja prowadzona jest w miejscu wyburzonej we wrześniu ub. r. starej pływalni, która została wyłączona z użytkowania już w listopadzie 2017 roku. Jak wykazała bowiem ekspertyza, konstrukcja dachu pływalni groziła zawaleniem!

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|