Styczeń 2020

Czwartek, 16 stycznia 2020 10:04

KOMUNIKAT O ZAGROŻENIU ZANIECZYSZCZENIA POWIETRZA

Powiadomienie o przekroczeniu poziomu alarmowego i o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

Środa, 15 stycznia 2020 11:22

Zapraszamy na spotkanie informacyjne programów "Europa dla obywateli" i URBACT III

Szanowni Państwo, Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na spotkanie informacyjne na temat programów europejskich "Europa dla obywateli" oraz URBACT III, które odbędzie się 23 stycznia 2020 roku w Krakowie.

Środa, 15 stycznia 2020 11:13

FAGUMIT Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko SPECJALISTA ds. ZAOPATRZENIA

Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych FAGUMIT Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA ds. ZAOPATRZENIA. Miejsce pracy: Wolbrom Region: małopolskie Zakres obowiązków: • realizacja procesów zakupowych, • kontrola stanów magazynowych, • współpraca z dostawcami oraz z pozostałymi działami wewnątrz firmy.

Wtorek, 14 stycznia 2020 14:01

Wolbrom pokazał swą moc. Uzbierano aż 86 tys. złotych na rzecz WOŚP!

Najhojniejszymi w powiecie olkuskim okazali się mieszkańcy gminy Wolbrom. Tegoroczny 28 finał WOŚP, przeznaczony na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, wolbromianie wsparli kwotą aż 86.328,65 złotych! To ponad 30 tys. zł. więcej niż w ubiegłym roku.

Wtorek, 14 stycznia 2020 11:23

Rekrutacja uzupełniająca do nowego Klubu Dziecięcego w Załężu

Gminny Zespół Placówek Opieki nad Dziećmi w Wolbromiu informuje o rozpoczętej rekrutacji uzupełniającej do nowego Klubu Dziecięcego w Załężu

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|