Maj 2020

Czwartek, 14 maja 2020 16:12

Kasa w UMiG udostępniona dla klientów

Od 18 maja będzie można osobiście dokonywać opłat za podatki i opłat lokalnych w kasie Urzędu. Mając na względzie zdrowie obsługiwanych mieszkańców jak i pracowników, w celu zachowania bezpiecznego dystansu, obowiązywał będzie limit 4 osób jednocześnie. Aby dostać się do kasy prosimy o korzystanie z wejścia od strony Rynku.

Środa, 13 maja 2020 18:36

Burmistrz ogłosił przetarg na budowę sali gimnastycznej w Łobzowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie doczeka się kolejnej inwestycji. Zgodnie z zapowiedziami burmistrza Wolbromia Adama Zielnika, będzie nią pełnowymiarowa sala gimnastyczna. Na jej budowę Burmistrz ogłosił właśnie przetarg nieograniczony. Obiekt sportowy ma być gotowy jesienią przyszłego roku.

Środa, 13 maja 2020 08:01

Informacje dotyczące wznawiania opieki w naszych żłobkach i klubikach

Szanowni Rodzice, z dniem 18 maja br. obejmiemy ponownie opieką dzieci w Żłobku w Wolbromiu i Klubie Dziecięcym w Chrząstowicach. Po wielu konsultacjach, przeanalizowaniu wszelkich obowiązujących wytycznych oraz zapotrzebowania na miejsca, opracowaliśmy plan działania, który chciałabym Państwu przedstawić.

Poniedziałek, 11 maja 2020 13:25

Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 10 maja 2020 roku

Wyjaśnienia dotyczące postępowania komisarzy wyborczych i organów gmin w związku z zakończeniem wyborów Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|