Luty 2020

Środa, 19 lutego 2020 09:17

Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych FAGUMIT Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Konfekcjoner wyrobów z gumy. Praca w systemie 2 - zmianowym, od poniedziałku do piątku. Wymagania: • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zaangażowanie, samodzielność,

Wtorek, 18 lutego 2020 19:36

Wszystkiego co najlepsze naszym Babciom i Dziadkom

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego z tej okazji w naszym przedszkolu 14 lutego została zorganizowana uroczystość, która odbyła się w Domu Kultury w Wolbromiu. Przybyli na nią Babcie, Dziadkowie, Rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczyste spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Halina Popiel, która przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami.

Wtorek, 18 lutego 2020 13:35

Nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Wolbrom na rok szkolny 2020/2021.

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że przyjmowanie dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 dokonuje się przez system elektroniczny dostępny pod adresem:

Wtorek, 18 lutego 2020 10:32

Zawrotne tempo spotkań OSP

W 21 jednostkach OSP z terenu gminy Wolbrom rozpoczyna się coroczny cykl spotkań sprawozdawczych. Choć ich tempo jest zawrotne, we wszystkich- bez wytchnienia, uczestniczyć będzie Burmistrz Adam Zielnik. Pierwsze spotkania odbyły się w sobotę 15 lutego w jednostkach OSP w Załężu, Domaniewicach Dłużcu i Strzegowej. Natomiast w niedzielę 16 lutego ochotnicy podsumowali swą działalność w Jeżówce, Podlesicach II, Sulisławicach i Wierzchowisku.

Poniedziałek, 17 lutego 2020 15:10

Gminny Ekodoradca zaprasza do słuchania audiobooków o problemach ze smogiem

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej właśnie uruchomił cykl bezpłatnych audiobooków związanych z tematyką czystego powietrza. W ogólnodostępnej aplikacji mobilnej Audioteki można już posłuchać pierwszego audiobooka. Kolejne są w przygotowaniu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|