Czerwiec 2019

Przeprosiny

.

Poniedziałek, 10 czerwca 2019 17:10

Uwaga! Rekrutacja dzieci do Żłobka Gminnego Wesołe Pszczółki i Klubu Dziecięcego w Chrząstowicach

Informujemy, że nabór dzieci do Żłobka Gminnego "Wesołe Pszczółki" i Klubu Dziecięcego w Chrząstowicach na rok szkolny 2019/2020 rozpocznie się 17 czerwca 2019 r. i potrwa do 27 czerwca 2019 roku w godzinach otwarcia placówek. Regulamin rekrutacji jest dostępny poniżej.

Niedziela, 09 czerwca 2019 16:44

Uwaga! Przejazd na ul. Magazynowej ZAMKNIĘTY!

W związku z przebudową linii kolejowej nr 62, przejazd kolejowy w ciągu drogi gminnej na ul. Magazynowej w Wolbromiu zostanie zamknięty. Przebudowa rozpocznie się z dniem 10 czerwca i potrwa do dn. 15 czerwca. Aby zminimalizować utrudnienia w ruchu kołowym i uniknąć w niedalekiej przyszłości dodatkowego zamknięcia przejazdu, modernizacja obejmie tym razem zarówno na linię 62 PKP PLK, jak i tor Linii Hutniczo Szerokotorowej.

Niedziela, 09 czerwca 2019 10:54

Gala konkursu "Bezpiecznie na wsi, maszyna pracuje a dziecko obserwuje" w Wierzchowisku

Olbrzymim zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych cieszyła się dziewiąta edycja konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi, maszyna pracuje a dziecko obserwuje” zorganizowanego przez placówkę terenową KRUS w Wolbromiu. Na konkurs wpłynęło aż 286 prac z 21 szkół podstawowych. Najwięcej prac w tegorocznej edycji konkursu pochodziło ze Szkoły Podstawowej w Wierzchowisku, która m.in. z tego względu została wybrana na miejsce uroczystej gali.

Sobota, 08 czerwca 2019 21:48

Ewa Chaberka z Łobzowa laureatką "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"

W piątek, w auli głównej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone nagrody laureatom plebiscytu „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” Przedszkole na Medal 2019. Czytelnicy, głosując, wyłonili laureatów - Przedszkola Roku oraz Nauczycieli Przedszkoli Roku. Miło nam poinformować, że wśród laureatów Nauczycieli Przedszkoli Roku znalazła się się Pani Ewa Chaberka - nauczycielka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Łobzowa.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|