Czerwiec 2019

Piątek, 14 czerwca 2019 16:40

Uwaga! Modernizacja przejazdu na ul. Magazynowej z poślizgiem

Upały nie tylko dają się we znaki budowlańcom, ale także mają negatywny wpływ na przebieg prowadzonych robót. Na wskutek upałów, planowany na 15.06 termin ukończenia modernizacji przejazdu kolejowego na ul. Magazynowej przedłuży się do dnia 18 czerwca (wtorek). Dziś do Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom dotarło pismo od jednego z wykonawców robót.

Piątek, 14 czerwca 2019 12:28

List Prezes KRUS dr Aleksandry Hadzik do Rodziców, Opiekunów i Dzieci

Szanowni Rodzice i Opiekunowie w imieniu Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zwracam się do Państwa z apelem o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, które wkrótce rozpoczną letnie wakacje. Od wielu lat Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego propaguje zasady bezpiecznej pracy rolniczej oraz bezpiecznego przebywania w gospodarstwach rolnych nie tylko wśród rolników, lecz także wśród dzieci zamieszkujących na obszarach wiejskich.

Piątek, 14 czerwca 2019 11:35

W niedzielę rusza I Diecezjalny Rajd Rowerowy

16 czerwca rusza I Diecezjalny Rodzinny Rajd Rowerowy upamiętniający 20. rocznicę pobytu papieża-Polaka w Sosnowcu. W Wolbromiu, biuro zawodów mieścić się będzie w budynku Urzędu Miasta i Gminy, gdzie w godzinach od 8:00 do 8:30 nastąpi weryfikacja uczestników. Start rajdu z wolbromskiego Rynku zaplanowano na godz. 8:30. ZAPRASZAMY!

Piątek, 14 czerwca 2019 09:31

Oferta pracy na stanowisko: Sprzątaczka – konserwator zieleni

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Sprzątaczka – konserwator zieleni

Piątek, 14 czerwca 2019 09:06

Oferta pracy WZWKGKiM na stanowisko: Robotnik remontowo-budowlany

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Robotnik remontowo – budowlany.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|