Maj 2018

Piątek, 11 maja 2018 09:29

VI Małopolskie Impresje Poetyckie Osób Niepełnosprawnych Wolbrom 2018

W Domu Kultury odbyła się VI edycja Małopolskich Impresji Poetyckich Osób Niepełnosprawnych. Konkurs recytatorski, którego organizatorami są WTZ w Lgocie Wolbromskiej działający w strukturze PSONI Koło w Wolbromiu oraz Dom Kultury w Wolbromiu od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem. W tegorocznym wydarzeniu kulturalnym wzięli udział podopieczni z 22 placówek specjalnych województwa małopolskiego. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz MiG Wolbrom Pan Adam Zielnik.

Piątek, 11 maja 2018 08:34

FTT Wolbrom zatrudni na stanowisku OPERATOR PRAS

Obecnie do naszego zakładu w Wolbromiu poszukujemy Kandydata na stanowisko: Opis stanowiska: OPERATOR PRAS Wymagania: • Wykształcenie zawodowe- wskazane średnie chemiczne, techniczne, • zdolności manualne, dobry refleks, • umiejętność pracy w zespole, • dobra organizacja pracy własnej, • komunikatywność • mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Środa, 09 maja 2018 17:38

Program Letnich Praktyk Studenckich z SumiRiko Poland z Wolbromia

TWOJA ŚCIEŻKA DO KARIERY - Program Letnich Praktyk Studenckich SumiRiko Poland oferuje: Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej.Ciekawe warsztaty oraz szkolenia. Praktyczne poznanie takich obszarów, jak: Inżynieria Produkcji, Logistyka, Kontrola Jakości, Zakupy. Nowoczesne zaplecze biurowo-socjalne.

Środa, 09 maja 2018 12:22

Świętowaliśmy obchody rocznicy Konstytucji 3 Maja

Prawdziwie letnia pogoda zachęciła wolbromian do liczniejszego udziału w obchodach narodowego święta. Rozpoczął je uroczysty przemarsz strażaków z placu PKS pod Urząd, pod którym zebrały się pozostałe poczty sztandarowe, młodzież i dzieci z okolicznych szkół z opiekunami, przedstawiciele władz samorządowych na czele z Burmistrzem MiG Adamem Zielnikiem, kombatanci, reprezentanci wszystkich pokoleń mieszkańców, prowadzeni przez dh Mirosława Chaberkę i orkiestrę dętą pod batutą Tadeusza Mąki.

Środa, 09 maja 2018 11:09

Scania "EDYTA" oficjalnie przekazana dla OSP Gołaczewy

Jednostka OSP w Gołaczewach, która w ub. roku obchodziła jubileusz 90. lecia powstania, była gospodarzem oficjalnych uroczystości Gminnego Dnia Strażaka. Odbyły się one 29 kwietnia 2018 r. na placu odnowionej w ub. roku strażnicy. Podniosłą chwilą uroczystości był apel, podczas którego Burmistrz MiG Wolbrom Adam Zielnik przekazał jednostce zakupiony w listopadzie 2017 r. ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy SCANIA P410 6x6.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|