Maj 2018

Czwartek, 24 maja 2018 11:54

Firma ZINPLAST sp. z o.o. Wolbrom zatrudni

Firma ZINPLAST sp. z o.o. Wolbrom, ul. Garbarska 41, zatrudni pracowników produkcji. Podania prosimy składać w siedzibie firmy lub drogą mailową: zinplast@zinplast.pl Kontakt tel. 728 344 017

Czwartek, 24 maja 2018 07:38

Wybory sołtysa w Domaniewicach

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom zwołuje zebranie wiejskie ponownego wyboru sołtysa wsi Domaniewice

Środa, 23 maja 2018 14:55

Komunikat ARMiR

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej na operacje typu „Restrukturyzacja małych gospodarstw” w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w dniach od 18 czerwca do 17 lipca 2018 r.

Środa, 23 maja 2018 14:44

Zielone Szkoły z dofinansowaniem dla pięciu naszych placówek

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, uchwałą Zarządu z dnia 25.04.2018 r., przyznał dla Gminy Wolbrom dotację w wysokości 38.411,40 zł na realizację zadania pn.:”Profilaktyka zdrowotna w ramach zielonej szkoły dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych w szkołach podstawowych z terenu Gminy Wolbrom”. Dofinansowanie wspiera działania mające na celu edukację ekologiczną i profilaktykę zdrowotną.

Środa, 23 maja 2018 10:56

Zapraszamy na spotkania informacyjne MARR

Trwają spotkania przedstawicieli Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego z małopolskimi przedsiębiorcami i samorządowcami. Na jedno z nich, które odbędzie się w dniu 29 maja o godz. 10:00 w strażnicy OSP, ul. Staszica w Wolbromiu zaprasza Burmistrz Adam Zielnik. Podczas prelekcji omawiane są zadania MARR, która specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw oferując pomoc finansową, doradczą, inwestycyjną i szkoleniową.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|