Maj 2018

Piątek, 18 maja 2018 13:11

Zaproszenie na konsultacje

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Miasta i Gminy Wolbrom zapraszają mieszkańców Gminy Wolbrom na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich.

Czwartek, 17 maja 2018 10:28

Ochotnicza Straż Pożarna w Chrząstowicach świętowała 90-lecie istnienia

W słoneczne niedzielne, popołudnie jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrząstowicach świętowała 90-lecie istnienia. Podczas uroczystej, mszy świętej przy kapliczce Matki Boskiej Fatimskiej w Chrząstowicach sprawowanej w intencji strażaków i ich rodzin ks. proboszcz Stanisław Gibała poświęcił także nowy sztandar jednostki.

Czwartek, 17 maja 2018 07:53

Zapraszamy na Festiwal Nauki do ZS (Pod Lasem)

18 maja 2018 r w Zespole Szkół w Wolbromiu (Pod Lasem 1) odbędzie się FESTIWAL NAUKI z udziałem gościa specjalnego dr Witolda Zawadzkiego z Instytutu Fizyki UJ, który odkryje przed publicznością m.in. tajniki kriogeniki- czyli zaskakujące zjawiska z pogranicza chemii i fizyki zachodzące w niskich temperaturach. Zapraszamy do wspólnej zabawy w godz. 17.00-20.00.

Czwartek, 17 maja 2018 07:36

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze "Wostal" Spółka z o.o. w Wolbromiu zatrudnią

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowiska:  Operator maszyn do obróbki skrawaniem Ślusarz Spawacz. Oferujemy:  Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę.  Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją na rynku.  Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności kandydata.  Świadczenia socjalne.

Środa, 16 maja 2018 09:30

Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem Wędkarskim "NERKA"

Stowarzyszenie Wędkarskie "Nerka" w Wolbromiu, informuje iż w dniu 03.06.2018 r. na Zbiorniku "Nerka" odbędą się zawody Wędkarskie z Okazji "DNIA DZIECKA". Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat (z opiekunami)

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|