Marzec 2018

Poniedziałek, 26 marca 2018 11:20

OCZYSZCZANIE ULIC

W związku z pozimowym zamiataniem ulic prosimy mieszkańców o nie parkowanie samochodów wzdłuż ulicy Krakowskiej w dniu 26 marca od godziny 17.00.

Poniedziałek, 26 marca 2018 11:11

Pierwsze projekty w realizacji!

Ponad 10 mln złotych to pieniądze, które za pośrednictwem LGD „Nad Białą Przemszą” dofinansują obszar gmin Powiatu Olkuskiego oraz Gminy Krzeszowice poprzez realizację Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR).

Piątek, 23 marca 2018 11:09

Zaproszenie na Przegląd Palm Wielkanocnych

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom, Parafia pw. Św. Marcina w Porębie Dzierżnej, Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Wolbrom „Kłos” serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom na organizowany przez Koła Gospodyń Wiejskich II Przegląd Palm Wielkanocnych, który odbędzie się 25 marca 2018 roku, godz. 13.30 w kościele pw. Św. Marcina w Porębie Dzierżnej.

Wtorek, 20 marca 2018 19:28

Tego dnia wszyscy poczuli się Irlandczykami - korespondencja

Dzień Świętego Patryka przypada na 17 marca, jednak w naszej szkole Dzień patrona Irlandii obchodziliśmy 20 marca. Młodzież szkolna chętnie włączyła się w obchody tego radosnego święta irlandzkiego, które na stałe wpisało się do tradycji ZSP w Łobzowie. Z tej okazji uczniowie wszystkich klas wzięli udział w specjalnie przygotowanych lekcjach języka angielskiego.

Wtorek, 20 marca 2018 12:25

Firma Zinplast zatrudni pracownika załadunku:

- mile widziane posiadanie uprawnień na wózek widłowy (warunek nie jest konieczny), - praca na 2 zmiany (I i II zmiana)". Podania prosimy składać w siedzibie firmy (ul.Garbarska 41) lub drogą mailową: zinplast@zinplast.pl Telefon kontaktowy: tel. 728 344 017

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|