Marzec 2018

Piątek, 16 marca 2018 09:12

Gminny Omnibus 2018

14 marca 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu odbył się Gminny Konkurs OMNIBUS. W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Najlepsi przedstawiciele szkół z Łobzowa, Jeżówki, Zarzecza, Gołaczew, Kąpiel Wielkich, Dłużca, SP nr 2 oraz SP nr 1 zmierzyli się z zadaniami matematycznymi, polonistycznymi oraz przyrodniczymi. Dodatkowym utrudnieniem był czas, gdyż obok wiedzy, uczniowie musieli także wykazać się szybkością.

Środa, 14 marca 2018 22:15

Chrząstowice drugie w kraju, ogólnopolskiego konkursu "Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa"

W miniony piątek w Nadarzynie odbyła się konferencja "Niepodległa i inspirująca wieś polska....". Na tej wyjątkowej uroczystości zorganizowanej przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, Stowarzyszenie "Sołtysi Mazowsza" i Gminę Nadarzyn pod patronatem medialnym Gazety Sołeckiej, Sołectwo Chrząstowice reprezentowało Małopolskę i Gminę Wolbrom.

Środa, 14 marca 2018 13:13

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ZUŻYTYCH OPON.

Wtorek, 13 marca 2018 12:26

Informacja o udzieleniu środków finansowych

Informacja o udzieleniu środków finansowych na realizację zadania publicznego pn. upowszechnianie sportu i rekreacji ruchowej poprzez prowadzenie profesjonalnych zajęć fitness dla mieszkańców Gminy Wolbrom na podstawie ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zdrowiu publicznym (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 2237 z późn. zm.)

Wtorek, 13 marca 2018 08:04

Rolniku, sięgnij po dopłaty bez wniosku przez internet

W tym roku zamiast wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich rolnik może złożyć oświadczenie, w którym potwierdzi brak zmian w porównaniu z wnioskiem z 2017 r. Termin składania oświadczeń kończy się 14 marca 2018 r. Od 15 marca trzeba będzie już ubiegać się o dopłaty przez internet, składając elektroniczny formularz wniosku. ARiMR zachęca do wykorzystania nadchodzących dwóch dni i złożenie oświadczenia.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|