Styczeń 2016

Czwartek, 07 stycznia 2016 11:44

Reorganizacja pracy UMiG Wolbrom

Wraz z nowym rokiem rozpoczęły się kolejne zmiany organizacyjne, mające na celu dalsze usprawnienie pracy Urzędu Miasta i Gminy w Wolbromiu i jego współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi Gminy Wolbrom. Wcześniej, w ramach szukania oszczędności, oprócz redukcji zatrudnienia, usprawniony został system zamówień publicznych, poprzez utworzenie jednej komórki, która prowadzi te sprawy zbiorczo, dla wszystkich jednostek.

Czwartek, 07 stycznia 2016 09:53

TRI (Poland) poszukuje pracownika

TRI (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Wolbromiu, wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Sumitomo Riko poszukuje Kandydata na stanowisko: mechanik narzędziowy/ślusarz. Szczegóły ogłoszenia w załączeniu:

Wtorek, 05 stycznia 2016 13:57

Basen w strukturze DK

Jak wcześniej informowaliśmy od 1 stycznia 2016 zespół basenów przy ul. Kamiennogórskiej, który dotychczas był zarządzany przez MZGKiM, został włączony do Domu Kultury w Wolbromiu. Nowe wyzwanie zdaje się być „wodą na młyn” energicznego dyrektora Piotra Gamrota, który od razu rozpoczął działanie.

Wtorek, 05 stycznia 2016 09:57

Umowa podpisana

Zapowiadany od jakiegoś czasu zakup budynku hotelu przy ul. Łukasińskiego nabiera coraz bardziej realnych kształtów. 30 grudnia 2015 r. burmistrz Adam Zielnik podpisał z obecnymi właścicielami umowę przedwstępną, według której deklaruje zakup nieruchomości pod warunkiem pozyskania dofinansowania zewnętrznego. Przypomnijmy, że Gmina ma zamiar aplikować na ten cel o wsparcie finansowe w formie dotacji w Banku Gospodarstwa Krajowego.

Poniedziałek, 04 stycznia 2016 15:37

Nowy rok, nowe wyzwanie – korespondencja z DK Wolbrom

Cyfrowe kino, oferta imprez kulturalnych, która nigdy w dziejach wolbromskiego Domu Kultury nie była tak bogata, zmieniona strona wizualna instytucji, stanowiącej kulturalną wizytówkę miasta i gminy… to wszystko zajęło nam pięć lat. Wymagało ogromnego wkładu pracy, zaangażowania, śmiałych wizji, ale też kredytu zaufania. Zaufania ze strony mieszkańców miasta i gminy, którzy uwierzyli, że Dom Kultury może stać się bijącym sercem na kulturalnej mapie powiatu olkuskiego.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|