Styczeń 2016

Czwartek, 21 stycznia 2016 07:24

Gorące życzenia dla Babć i Dziadków

Dziś i jutro mamy dwa piękne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. To wspaniała okazja, by pokazać im, jak wyjątkowymi są osobami. Mówi się, że rodzice są od tego aby wychowywać, a dziadkowie – aby rozpieszczać. To nie do końca prawda – ileż to babć i dziadków zastępuje zapracowanych rodziców… Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie – przyłączamy się do najwspanialszych życzeń dla Was! Mnóstwo radości i zdrowia! Myślimy także ciepło o tych, których już z nami nie ma…

Środa, 20 stycznia 2016 12:07

Informacja Burmistrza MiG Wolbrom w sprawie obowiązku przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej

W związku z oddaniem do użytkowania nowego odcinka kanalizacji sanitarnej na terenie ulic Kościuszki i Wiśniowej w Wolbromiu oraz w sołectwie Łobzów, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom przypomina o obowiązku przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej.

Środa, 20 stycznia 2016 10:19

Zaproszenie do udziału w projekcie Praca dla młodych

Bezpłatne szkolenia, płatne staże, 20 000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej! Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp. z o.o. zaprasza do projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ”Praca dla Młodych!”

Wtorek, 19 stycznia 2016 12:09

Pamiętajmy o sprzątaniu chodników

Co prawda opady śniegu nie są w tym roku szczególnie obfite, ale to co już spadło może utrudniać przejdzie chodnikami na terenie miasta. Straż Miejska przypomina – uprzątniecie śniegu z chodników to obowiązek właścicieli posesji . Warto także zwracać uwagę na tworzące się sople lodowe, które mogą stwarzać zagrożenie dla przechodniów.

Wtorek, 19 stycznia 2016 10:57

Uważaj co podpisujesz!

Urząd Komunikacji Elektronicznej nieustannie prowadzi akcje informacyjne dotyczące praw konsumentów i nieuczciwych praktyk stosowanych przez niektórych dostawców usług telekomunikacyjnych. Często zdarza się również, że do naszych mieszkań pukają przedstawiciele handlowi proponujący różne nowe oferty. Zawsze warto zachować czujność i dobrze zastanowić się zanim podpiszecie Państwo jakieś dokumenty.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|