Styczeń 2016

Poniedziałek, 25 stycznia 2016 11:38

Uwaga - nieczynny basen

Dom Kultury w Wolbromiu, zarządca Kompleksu basenów przy ul. Kamiennogórskiej informuje, iż w dniach od 31 stycznia do 7 lutego przewidywana jest przerwa technologiczna, związana z modernizacją obiektu. Okres, w którym basen będzie nieczynny dla użytkowników może ulec zmianie, prosimy zatem o śledzenie informacji w Internecie.

Piątek, 22 stycznia 2016 12:07

Nowe wozy policyjne wyruszą na ulice

Policyjne siły w powiecie olkuskim zostały poważnie wzmocnione dzięki zakupowi ośmiu nowych samochodów służbowych. Oficjalne uroczyste przekazanie pojazdów odbyło się wczoraj w Powiatowej Komendzie Policji w Olkuszu. Dwa z samochodów współfinansowała Gmina Wolbrom. Trafią one do służby na terenie naszej gminy.

Piątek, 22 stycznia 2016 09:57

Sprostowanie

Informujemy, że do tekstu z 8 stycznia na temat przetargu na realizację zadania „Opieka nad bezdomnymi zwierzętami pochodzącymi z terenu Miasta i Gminy Wolbrom, w tym wyłapywanie, transport, utrzymanie zwierząt w schronisku dla bezdomnych zwierząt oraz leczenie bezdomnych zwierząt po kolizjach drogowych”, który wygrała firma JUKO sp. z o.o. z Zawiercia, wkradł się błąd. JUKO wywozi zwierzęta do schroniska w Bolesławiu, a nie w Zawierciu, gdzie jest tylko siedziba firmy. Za pomyłkę przepraszamy.

Czwartek, 21 stycznia 2016 15:57

Szkoła przy Mariackiej będzie przygotowana dla małych dzieci

Równocześnie z projektem utworzenia nowego zespołu szkolno-przedszkolnego w Wolbromiu trwają prace koncepcyjne i projektowe, zmierzające do pełnego rozdzielenia części budynku szkoły przy ul. Mariackiej przeznaczonej dla przedszkolaków i starszych. Plan przewiduje nie tylko odrębne pomieszczenia do nauki dla sześciolatków, ale także osobne wejście, szatnie, sanitariaty i korytarze tylko i wyłącznie dla najmłodszych.

Czwartek, 21 stycznia 2016 08:20

Lodowisko czynne od jutra

Jak informuje nas dyrekcja ZS Pod Lasem przygotowywane od kilku dni przy szkole lodowisko będzie dostępne dla użytkowników już od jutra, czyli 22 stycznia (piątek). Bardzo prosimy, aby młodsze dzieci przychodziły na lodowisko z opiekunami. Wstęp oczywiście wolny. Zapraszamy!

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|