Październik 2015

Środa, 14 października 2015 13:31

Życzenia dla nauczycieli

Przy okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Adam Zielnik spotkał się z przedstawicielami pracowników placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Wolbrom. Wyróżniający się nauczyciele i dyrektorzy szkół otrzymali nagrody za dobrą pracę. Uroczystość uświetnił występ młodych artystów z koła muzycznego przy DK oraz wokalisty Piotra Skrzyneckiego.

Środa, 14 października 2015 08:21

Obwieszczenie o wyłożeniu

Wtorek, 13 października 2015 12:03

Oferta realizacji zadania publicznego

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19a Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 roku publikujemy ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMiG Wolbrom w dniu 13.10.2015 roku na "Zajęcia sportowe z judo dla dzieci".

Wtorek, 13 października 2015 11:48

Przetarg na oświetlenie ogłoszony

Do 27. października 2015 do godziny 9:30 można składać oferty w nieograniczonym przetargu, który ogłosiła Gmina Wolbrom na wykonanie oświetlenia na os. Wąwóz Kapkazy, a także w okolicy garaży przy ul. Wrzosowej i na os. Łokietka, przy cmentarzu. Decyzję o sfinansowaniu zadania z budżetu Gminy radni podjęli na wrześniowej sesji.

Wtorek, 13 października 2015 09:12

Uwaga- ćwiczenia

W dn. 14 października w naszym regionie odbędą się ćwiczenia pod kryptonimem RENEGADE – SAREX 15/II. Jednym z epizodów będzie naruszenie przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej. Podczas ćwiczeń odbędzie się również trening systemu alarmowania i ostrzegania podczas którego uruchomione zostaną syreny alarmowe.