Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Październik » Życzenia dla nauczycieli

Życzenia dla nauczycieli

2015-10-14 13:31:33

Przy okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Adam Zielnik spotkał się z przedstawicielami pracowników placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Wolbrom. Wyróżniający się nauczyciele i dyrektorzy szkół otrzymali nagrody za dobrą pracę. Uroczystość uświetnił występ młodych artystów z koła muzycznego przy DK oraz wokalisty Piotra Skrzyneckiego.

Dzień Edukacji Narodowej co roku jest okazją do podziękowań za trud poświęcany przez nauczycieli na rzecz wychowanków. Nie wolno też zapomnieć o pracownikach obsługi szkół i przedszkoli, którzy przyczyniają się do sprawnej pracy placówek oświatowych. Tradycją stało się, że w tym dniu burmistrz spotyka się z pracownikami szkół i przedszkoli, aby złożyć im najlepsze życzenia, a także wręczyć nagrody nauczycielomwyróżniającym się w pracy. W tym roku wśród nagrodzonych znaleźli się:

nauczyciele:

Katarzyna Mąka – SP1