Lipiec 2015

Wtorek, 14 lipca 2015 11:27

Informacja Urzędu Skarbowego

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu informuje: kolejny raz w okresie wakacyjnym jest prowadzona edycja akcji „Weź paragon”. Założeniem akcji jest sprawdzenie wywiązywania się przez podatników z obowiązków dotyczących ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kas rejestrujących i wydawania paragonów oraz podnoszenie świadomości społecznej w tym zakresie.

Wtorek, 14 lipca 2015 10:52

Dom Kultury zaprasza

Po niewątpliwym sukcesie pierwszego seansu „pod chmurką” letnie kino DK zaprasza na kolejny – we wtorek 21 lipca godz. 21:30 w parku przed DK zostanie wyświetlony film mistrza Woody'ego Allena : „Vicky Cristina Barcelona" - wstęp wolny. Dla miłośników podróży natomiast jest kolejna propozycja wycieczkowa. Wyjazd 8 sierpnia, cel: „Zatorland” w Zatorze.

Poniedziałek, 13 lipca 2015 14:50

Wybiorą Sołtysa Roku

Do 17 lipca Starostwo Powiatowe w Olkuszu przyjmuje zgłoszenia kandydatów do tytułu „Sołtys Roku”. Celem konkursu jest promowanie najbardziej aktywnych sołtysów oraz uhonorowanie najlepszego sołtysa, społecznika, który w roku 2014 wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej wsi i całej społeczności lokalnej, zwłaszcza w zakresie promowania postaw proekologicznych wśród społeczności wiejskiej.

Poniedziałek, 13 lipca 2015 12:50

Zgłoś kandydata

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza do zgłaszania kandydatów do tytułu Seniora Roku 2014 w IX Małopolskim Plebiscycie „Poza Stereotypem - Senior Roku 2014”. Tak, jak w poprzednich latach organizatorzy szukają aktywnych seniorów z terenu Województwa Małopolskiego, przede wszystkim osób nieszablonowych, które pomimo wieku i często także (ale nie koniecznie) zakończenia aktywności zawodowej wciąż działają, rozwijają swoje pasje i spełniają marzenia.

Piątek, 10 lipca 2015 12:09

10 lat działalności ULKS Trzy Buki – korespondencja

4. lipca 2015r. w Wierzchowisku miała miejsce uroczystość związana z obchodami 10-lecia Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego "Trzy Buki". W klubie działają sekcje piłki nożnej (klasa B Podokręgu Olkusz) i siatkówki.