Lipiec 2015

Czwartek, 16 lipca 2015 14:35

Uwaga - brak wody!

WZWiK informuje, iż w związku z awarią sieci wodociągowej do godz.20 wystąpią braki w dostawie wody na ulicach: Piłsudskiego, Targowej i Grabarskiej. Zakład przeprasza za utrudnienia

Czwartek, 16 lipca 2015 10:30

Czy powstanie jednostka pomocnicza Miasto Wolbrom? – zaczynamy konsultacje

Burmistrz Adam Zielnik oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu Dariusz Gorgoń zapraszają mieszkańców Wolbromia do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie utworzenia jednostki pomocniczej Gminy Wolbrom, pod nazwą „Miasto Wolbrom” i projektu jej Statutu. Trzy spotkania konsultacyjne odbędą się:

Czwartek, 16 lipca 2015 07:26

Przebój jak Feniks z popiołów…

Ciągnące się od lat problemy wolbromskiej piłki nożnej, rozpoczęte finansowymi problemami KS Przebój Wolbrom, skutkujące powstaniem kilku rywalizujących ze sobą nowych klubów piłkarskich, mieniących się następcami lokalnej legendy, a potem wiele nieudanych prób dojścia do konsensusu, zdają się zbliżać do szczęśliwego zakończenia. Po wielu rozmowach i mediacjach jest porozumienie: znów będzie jeden Przebój!

Środa, 15 lipca 2015 13:00

Kończą docieplanie przedszkola

W ciągu kilku najbliższych dni powinny zostać zakończone prace remontowe zlecone przez Gminę Wolbrom przy północnej i wschodniej ścianie przedszkola przy ul. Piłsudskiego. Remont był konieczny, ponieważ stare, niedostatecznie zaizolowane mury nasiąkały wilgocią, co powodowało nie tylko zamakanie piwnic budynku, ale także ścian wewnątrz sal, w których prowadzone były zajęcia. Po tym remoncie problem przestanie istnieć.

Środa, 15 lipca 2015 10:14

Wcale nie jesteś gorszy, czyli mądra integracja

W załączeniu korespondencja nadesłana z wolbromskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym na temat realizowanego projektu. Zapraszamy do lektury: