Czerwiec 2015

Środa, 24 czerwca 2015 08:51

Rodzinny piknik w Jeżówce

IV edycja Pikniku Rodzinnego w Jeżówce odbyła się pod hasłem „POSTAW NA RODZINĘ”. Głównym celem imprezy była popularyzacja sportu, wspólna zabawa i integracja wszystkich mieszkańców wsi i sąsiednich miejscowości. Swoją obecnością zaszczycili nas ksiądz proboszcz Antoni Kazior, posłanka na Sejm RP Lidia Gądek, burmistrz Miasta i Gminy Adam Zielnik, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacek Soska, przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu Dariusz Gorgoń oraz liczni goście i sponsorzy.

Środa, 24 czerwca 2015 08:33

Promowali swoją szkołę

W ostatnich tygodniach większość miejscowości bawiła się na piknikach i imprezach integracyjnych organizowanych przez lokalne szkoły. Przy takich okazjach do organizacji wspólnej zabawy i świętowania włączają się licznie przedstawiciele nie tylko środowisk związanych ze szkołami, ale także całej społeczności. W załączeniu sprawozdanie z obchodów Dnia Promocji Zespołu Szkół w Dłużcu, który stał się okazją do świetnej zabawy mieszkańców całej wsi i nie tylko:

Wtorek, 23 czerwca 2015 14:17

Pobiegnie (także przez Wolbrom) po pomoc dla Ani

Nowotarżanin Sebastian Bibro włączył się w akcję charytatywną na rzecz pomocy chorej na nowotwór Ani Garcarz z Waksmunda. Zamierza w ciągu niespełna dwóch tygodni przebiec trasę o długości 643 km Zakopanego do Gdańska. Planowana trasa biegu wiedzie przez Zakopane, Myślenice, Kraków, Wolbrom, Szczekociny, Koniecpol, Piotrków Trybunalski, Łódź, Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Krośniewice, Kowal, Włocławek, Kowalewo Pomorskie, Grudziądz, Nowe, Gniew, Tczew, Pruszcz Gdański, Gdańsk.

Wtorek, 23 czerwca 2015 12:53

Zaproszenie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców i instytucje na spotkanie informacyjne dotyczące Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, które odbędzie się 8 lipca br. w sali OC Urzędu Miasta i Gminy w Wolbromiu, ul. Krakowska 1.

Wtorek, 23 czerwca 2015 12:16

Jeżówka - Ekoszkoła 2015

12 czerwca 2015 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Jeżówce z dyrektor Bożeną Szatan i koordynatorką projektu Agatą Wójcik odebrali z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie na sprawozdanie pisemne i prezentację multimedialną z przebiegu działań z realizacji projektu „EKOSZKOŁA 2015”.