Czerwiec 2015

Środa, 17 czerwca 2015 10:56

Szukamy lidera akcji charytatywnej

Szlachetna Paczka poszukuje liderów z Wolbromia. Tylko tam, gdzie teraz pojawi się lider, pomoc dotrze do potrzebujących przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Ta piękna inicjatywa pomogła już wielu rodzinom wyjść z przysłowiowego „dołka” i dała impuls do rozpoczęcia nowego życia.

Środa, 17 czerwca 2015 10:44

Spotkanie z poetką

Miejska Biblioteka Publiczna w Wolbromiu zaprasza na spotkanie autorskie promujące tomik poezji „Rok drewnianego konia” mieszkanki Podlesic II Kariny Stempel. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Środa, 17 czerwca 2015 10:03

Sukcesy uczniów ZS w Gołaczewach - korespondencja

Od kilku lat uczniowie Zespołu Szkół w Gołaczewach odnoszą liczące się sukcesy w konkursach w zakresie wiedzy przedmiotowej oraz w konkursach, ukazujących zainteresowania i talenty młodych ludzi. 20 maja 2015 roku odbył się Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów organizowany przez Starostwo Powiatowe w Olkuszu i Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, na którym wśród finalistów nie zabrakło naszych uczniów.

Wtorek, 16 czerwca 2015 13:41

Biegać każdy może…

Grupa miłośników biegania zrzeszona w KS WOLBROM TEAM zaprasza wszystkich – małych i dużych, dzieci i dorosłych - na imprezę promującą ruch, a w szczególności oczywiście bieganie, która odbędzie w niedzielę 28 czerwca na stadionie przy Leśnej.

Wtorek, 16 czerwca 2015 13:21

Lato w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Wolbromiu zaprasza na spotkania pod hasłem „Lato w bibliotece”. Szczegóły przygotowanych wydarzeń i atrakcji na załączonym plakacie