Czerwiec 2015

Piątek, 26 czerwca 2015 20:15

Filmowe zaproszenie na Dni Wolbromia

Pamiętajcie, że tuż po wakacjach tegoroczne Dni Wolbromia... Oto filmowa zapowiedź tego co będzie się działo:

Piątek, 26 czerwca 2015 14:22

Zaproszenie na piknik z końmi i wyścigi konne

Jacek Soska, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego zaprasza po raz drugi w tym roku na „wolbromskie błonia”, czyli międzytorze przed Brzozówką. W najbliższą niedzielę 28 czerwca odbędzie się "Piknik z końmi" dla dzieci z bezpłatnymi przejażdżkami oraz konkursami z nagrodami i pucharami w sześciu konkurencjach. Jak zwykle nie zabraknie wyścigów konnych, w tym biegu "Wielkiej Włościańskiej Gonitywy Wolbromskiej" o Puchar Burmistrza Adama Zielnika. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

Piątek, 26 czerwca 2015 08:12

Zaproszenie do udziału w turnieju

Organizatorzy dorocznego piłkarskiego turnieju DTS CUP, który odbędzie się w tym roku na wolbromskim Orliku 28 czerwca, zapraszają 7-osobowe drużyny do udziału w rywalizacji. Szczegóły na plakacie poniżej:

Piątek, 26 czerwca 2015 07:30

Cena wody i ścieków nie zmieni się dla odbiorców

Na wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Wolbromiu ustalono stawki cen wody i odprowadzania ścieków, które będą obowiązywały wszystkich taryfowych grup odbiorców od 10 sierpnia 2015 r. do 9 sierpnia 2016 r. WZWiK wyliczył, że aby system się zbilansował (czego wymagają przepisy) konieczne są niewielkie podwyżki cen. Burmistrz Adam Zielnik zaproponował, aby nie obciążać nimi mieszkańców tylko budżet Gminy. Radni przychylili się do tego pomysłu.

Czwartek, 25 czerwca 2015 11:51

Niedzielny piknik nie tylko biegowy

Już na najbliższą niedzielę w Wolbromiu zaplanowano wielkie święto biegania – drugą edycję „Wolbromskiej Ciężkiej Dychy”. Impreza nie tylko ma zachęcić wszystkich do biegania, zgodnie z własnymi możliwościami, ale także będzie obfitym w atrakcje piknikiem integracyjnym. Na wolbromskim stadionie przygotowano coś dla ciała i dla ducha.