Czerwiec 2015

Poniedziałek, 01 czerwca 2015 15:09

Uwaga - brak wody!

WZWiK informuje, że ze względu na prace na sieci wodociągowej we wtorek 2 czerwca w godz. 9-20 nastąpi przerwa w dostawie wody na: ul. Wiejskiej, Os. Chrobrego, os. Łokietka, ul Piłsudskiego, Targowej i Garbarskiej. Zakład przeprasza za niedogodności.

Poniedziałek, 01 czerwca 2015 14:08

Ćwiczenia pożarnicze w wolbromskim ES SYSTEM K

Praktyka czyni mistrza, dlatego strażacy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w ćwiczeniach taktyczno-bojowych. W dniach 25, 26 i 27 maja 2015 r. strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych Państwowej Straży Pożarnej z Wolbromia i Olkusza oraz strażacy ochotnicy z Kąpiel Wielkich i Sulisławic trenowali w wolbromskim ES SYSTEM K.

Poniedziałek, 01 czerwca 2015 11:51

Dziękuję, nie palę! – korespondencja z ŚDS

29 maja 2015 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wolbromiu odbyła się prelekcja dotycząca skutków palenia papierosów i wyrobów tytoniowych. Bardzo licznie zgromadzeni słuchacze mogli dowiedzieć się lub przypomnieć już znane wiadomości o skutkach palenia, zarówno czynnego jak i biernego.

Poniedziałek, 01 czerwca 2015 11:47

Informacja o konferencji

Centrum Organizacji Pozarządowych (COP) powołane przez Województwo Małopolskie w ramach projektu realizowanego z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych pn. „Model Współpracy – Współpraca na medal zaprasza na BEZPŁATNE seminarium pn. „Urząd to nie wszystko – czyli zewnętrzne źródła finansowania projektów organizacji pozarządowych”, które odbędzie się 9 czerwca 2015 r. w godz. 9:00 – 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu, ul. Rynek 1, sala narad (s. 112).

Poniedziałek, 01 czerwca 2015 11:29

Dzień Dziecka z wędką

Nad obydwoma wolbromskimi zbiornikami wodnymi wędkarze zorganizowali jak co roku zawody spławikowe dla najmłodszych. Dzień Dziecka nad zalewem i nad Nerką to już tradycja, a pogoda w tym roku była wyjątkowo przychylna dla małych wędkarzy.

|<  <  5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 >  >|