Czerwiec 2015

Piątek, 12 czerwca 2015 11:01

Oferta realizacji zadania publicznego

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. publikujemy ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMiG Wolbrom w dniu 12 czerwca 2015 r. na "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej".

Piątek, 12 czerwca 2015 08:36

Sukcesy literackie Karoliny i Leny-korespondencja

Podobnie jak w roku poprzednim uczennice Gimnazjum w Dłużcu wzięły udział w IV Powiatowym Konkursie na Twórczość Literacką. Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Olkuszu oraz Stowarzyszenie „Wszyscy dla wszystkich”. Tym razem temat pracy literackiej brzmiał: „Ja i mój świat w zwierciadle starożytności”. Miło nam poinformować, że 3 czerwca 2015 nasze uczennice odebrały dyplomy i nagrody w tym konkursie.

Piątek, 12 czerwca 2015 08:25

Zaproszenie dla miłośników koni

Jacek Soska, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego zaprasza na „wolbromskie błonia”, czyli międzytorze przed Brzozówką, gdzie w dn.13-14.czerweca odbędą się wyścigi konne i wiele innych „końskich” atrakcji. Szczegóły na plakacie:

Piątek, 12 czerwca 2015 07:45

Uwaga kierowcy, 12 czerwca wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym

Komisariat Policji w Wolbromiu wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Wolbromiu informują kierowców o czasowym zamknięciu odcinków dróg na terenie Gminy Wolbrom, w dniu 12. czerwca (piątek). Czasowe zamknięcie dróg i związane z tym trudnienia w ruchu drogowym oraz pieszym wystąpią w godzinach 14.00 -15.00

Piątek, 12 czerwca 2015 07:45

Zaproszenie na jubileusz 75-lecia OSP w Porębie Dzierżnej

Zarząd OSP w Porębie Dzierżnej serdecznie zaprasza na uroczyste obchody 75. lecia OSP Poręba Dzierżna połączone z przekazaniem i poświęceniem wozu bojowego, które odbędą się 14. czerwca o godz. 14.00.