Wrzesień 2014

Czwartek, 11 września 2014 11:59

Informacje związane z remontami tzw. schetynówek w Wolbromiu

W związku z napływającymi do nas pytaniami, przekazujemy czytelnikom posiadane informacje dotyczące remontów dróg w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, tzw. schetynówek. W roku 2014 z udziałem środków z tego programu remontowane są w Wolbromiu dwie drogi.

Wtorek, 09 września 2014 14:12

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu zaprasza do konsultacji społecznych w sprawie opracowania Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Wolbrom na lata 2014-2020.

Wtorek, 09 września 2014 11:08

Obwieszenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju

Obwieszczenie informujące o wydaniu Przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju decyzji z dnia 29 sierpnia 2014 r., znak DOII-III-adk/BOII-3adk-772-26-1391/13/14, uchylającej w części i orzekającej w tym zakresie co do istoty sprawy, a w pozostałej części utrzymującej w mocy decyzję Wojewody Małopolskiego nr 1/13z dnia 23 stycznia 2013r.

Wtorek, 09 września 2014 10:57

Informacja SP Olkusz

Zawiadomienia oraz Obwieszenie Starosty Olkuskiego o wszczęciu postępowania w sprawie pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych.

Wtorek, 09 września 2014 07:14

Design made in Wolbrom

Już po raz trzeci w Finale Konkursu Dobry Wzór znalazła się wolbromska firma ES SYSTEM K.  "To trochę jakby… dostać nominację do Oscara, bo to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi" – czytamy na stronie internetowej firmy.